sebranice-metra

Sebranice – Metra Linhartice 2:3 ( 0:2 )

V sobotu 8.8. sehrála Metra první mistrovský zápas proti mužstvu Sebranic.

V bezmála 35 stupních začal první poločas. Ze začátku vzal iniciativu do svých „rukou“ tým Sebranic, který nebyl ale vůbec přesný v koncovce. Linhartičtí začali hrozit po stranách a během dvaceti minut vybojovali dvougólový náskok. Nejprve po přihrávce od Pavla Grepla prostřelil domácího golmana Radek Dvořák.V zápětí se s důrazem dokázal prosadit Milan Křivánek, který vybojoval míč a vybehnuvšího golmana obešel kličkou. Poté už nemohl minout. Stav 0 – 2.

Sebraničtí vstoupili do druhé půle lépe. Povedlo se jim snížit na rozdíl jedné branky. Naštěstí našla Metra bleskovou odpověď. Pavel Grepl vyslal přesný pas na Radka Dvořáka, který míč uklidil po břevno. Zbytek poločasu byl plný nepřesných přihrávek na obou stranách.Ke konci utkání Sebranice snížili, když střelu z poza vápna nešťastně tečoval obránce Metry. Ihned po následné rozehře zapískal sudí Urban konec zápasu.

Sestava: Beneš – Radimecký, Kelo P. (C), Andrlík D., Prucek – Kyrcz, Bednář, Grepl, Kalášek – Dvořák, Křivánek