rohozná-metra-lány

Sokol Rohozná – Metra Linhartice 2 : 3

První zápas po zimní přestávce vyzněl po přetahované pro Metru.

Do zápasu lépe vstoupili hráči Rozhozné. Metra se nemohla dostat do tempa. Tento obraz hry trval asi 20 minut. Poté se hráči Metry konečně rozkoukali a začali hrát lépe. Odměnou jim byl přímý kop, který proměnil Vacek, když prostřelil zeď. Rohozné se do poločasu však podařilo ještě vyrovnat na 1:1 po akci středem hřiště.

Druhá půle byla většinou v režii Metry, která měla větší šance. Rohozná sem tam také hrozila, ale nic vážného nevyprodukovala. Prosadila se pouze po chybě Škrabala a hezké střele ze střední vzdálenosti. Vedení ale na straně Rohozné dlouho nezůstalo. Napřed srovnal po průniku středem hřiště Kryštof. A v poslední minutě po jeho pasu strhl vítězství na stranu Metry opět Vacek. Metra si tak z umělé trávy z Lánů veze 3 body.

Sestava: Březka, Andrlík, Kryštof, Škrabal, Prucek, Grepl, Holub, Konečný P., Bednář, Vacek, Dvořák (Andrlík M., Radimecký, Koutník)

Rozdhočí: Schuch

Branky: Vacek 2x, Kryštof

ŽK: Kryštof, Prucek