díra – metra

Hradec nad Svitavou – Metra Linhartice 2 : 1

Metra s improvizovanou sestavou proti malému hřišti, agresivnímu soupeři a klasickému triu rozhodčích, kteří doslova řídili utkání neuspěla, ikdyž bojovala.

Metra odjížděla do Hradce s naprosto nepochopitelně okleštěnou sestavou. Na hrotu brankář Beneš, na pravém obránci dorostenec Jan Koutník, který měl v nohách už 90. min a na lavičce pouze trenér. Kde se nacházel zbytek kádru Metry je otázkou.

Utkání probíhalo jako vždy v Hradci stejně. Na hřišti kde by se spíš hodilo hrát 7+1 se opět domácí tlačili nákopy ( a hromadou přímých kopů) dopředu.. Metra měla snahu kombinovat, ovšem nepřesně. V první půli se nakonec domácí prosadili a šli do kabin s jednogólovým vedením.

Metra v druhé půli byla lepším týmem, který více bojoval, více se snažil, ale kvalita v útočné fázi nebyla. Srovnání přišlo kolem 55 minuty, kdy po faulu na Kryštofa si míč postavil téže jmenovaný a obstřelil zeď. 1 :1. Metra měla poté pouze pár náznaků šancí, domácí hrozili spíše z brejků a klasicky z darovaných přímých kopů. Nakonec domácím jeden brejk vyšel a vstřelili vítěznou branku. Za Metru mohl v posledních minutách srovnat opět Kryštof, který z přímého kopu nastřelil břevno.

Na to, s jak oslabeným mužstvem Metra přijela, odvedla výkon na hranici svých možností a všichni hráči nechali na hřišti maximum. Poděkování patří dorostenci Janu Koutníku, který bojoval celý zápas, idkyž měl křeče!

Ti co mohli hrát a raději se na to vyflákli by se nad sebou měli zamyslet.

Sestava: Březka, Kelo P. (K), Radimecký, Andrlík, Koutník, Kryštof, Grepl, Konenčý P., Bednář, Dvořák, Beneš

Rozhodčí: Brandejs, Havránek, Dvořák P.

Branky: Kryštof

ŽK: Kryštof, Radimecký, Grepl