Metra – Janov

Metra Linhartice – Sokol Janov 5 : 1

Metra má zatím na domácím hřišti 100% úspěšnost!

Metra vstoupila do utkání se soupeřem z Janova, který ještě loni hrál B. třídu o poznání s jinou sestavou než v Hradci a bylo to hned od prvních minut poznat. Vytažené napadání rozehrávky Janova bylo hlavní zbraní Metry v prvních 30. minutách a tím také rozhodla o směru utkání. První branku vstřelil kolem 10. minuty Tomáš Kelo. Pavel Grepl si seběhl do křídla na vhazování, převzal míč a přízemním centrem našel Toma. Hned po rozehrávce hostů se k míči dostal Kryštof, obešel 3 soupeře, ale střelu mu brankář hostí chytil. To Metru však nemuselo mrzet, protože po dalším vhazování z pravé strany se do míče opřel Prucek a lobem překonal brankáře snad z 35 metrů. Další branku hned kolem 21.minuty přidal Kryštof, když využil pressing Patrika Konečného a ocitl se sám proti brankáři hostí a se štěstím jej překonal. Janovští se v první půli dostali pouze do jedné vážné situace, kdy střelu ze šestnáctky reflexivně Březka vyrazil. Brzy poté se Metra prosadila opět, T. Kelo přehodil obranu hostí a Vacek se řítil sám proti brankáři. Překonal jej v pohodě přízemní střelou. Do poločasu nadělila Metra soupeři bůro, když Bednář centrem opět našel Vacka, který opět v brejkové situaci nezaváhal, vychutnal si brankáře hostí a zvýšil na 5:0!

V druhé půli stojí za zmínku pouze střela Petra Kela cca z 50 metrů, kdy vyběhnuvšího brankáře hostí málem nachytal, ovšem ten střelu se štěstím vyrazil nad břevno. Metra vystřídala a již se jen v pohodě bránila. Janov byl v druhé půli lepším mužstvem, ale nezmohl se na nic než na červenou kartu a jednu ojedinělou povedenou akci při které snížil na konečných 5:1.

Sestava: Březka, Prucek, Kelo P. (K), Andrlík, Škrabal, Konečný P., Kryštof, Grepl, Vacek, Kelo T., Bednář ( Dvořák, Konečný E., Koutník)

Rozhodčí: Kuchař, Nepraš, Heger J.

Branky: Kelo T., Prucek, Kryštof, Vacek 2x

ŽK: Prucek, Koutník