Metra Linhartice – Moravská Třebová B

Metra Linhartice – Moravská Třebová B

vs vs vs

Report

Před pěknou návštěvou diváků (140 platících) se na hřišti Metry Linhartice odehrálo zajímavé derby. Metra po vítězství z podzimu 4:0 (2x Dvořák, 2x Kryštof) dokázala opět vzdorovat Slovanu Moravská Třebová.

Ale v úvodu utkání to pro domácí nevypadalo moc dobře, protože hned z první šance hosté dokázali skórovat pěknou střelou Frische(2.minuta). Brzy poté zachyboval při rozehře P. Kelo a nabídl šanci Sedlákovi(11.minuta), který míč hned uklidil do sítě. Metra se nevzdala a začala také zlobit v útoku. Brzy přišlo snížení, kdy Kalášek našel centrem hlavu Bednáře (15.minuta), který přehodil brankáře Potáčka. Poté vytáhl nebezpečnou střelu hostí brankář Radimecký a zabránil tak opětovnému navýšení skóre o 2 branky. Konec první půle patřil Metře, nejprve lehké napadání útočníků Metry nezvládl brankář Potáček(38.minuta) a při otočce si nešťastně poslal míč do vlastní sítě. A hned minutu poté, se kličkou uvolnil na pravé straně T. Kelo a přesným pasem mezi obránci našel Kryštofa (39.minuta), který míč poslal levačkou k protější tyči. Do kabin tak šli překvapivě ve vedení hráči Metry, kdy dokázali stav 0:2 otočit na 3:2.

Druhá půle byla ve znamení dobývaní obrany Metry hráči SKP, ale moc příležitostí si nevytvořili. Naopak Metra měla větší šanci, když T. Kelo zahrával přímý kop ze strany a jeho střelu vyhlavičkoval již za překonaným brankářem Potáčkem na čáře obránce. Další střela z poza vápna T. Kela skončila těsně vedle pravé tyče. Bohužel Metra nastoupila k zápasu bez několika hráčů a s blížícím se koncem utkání to bylo znát. Již nebyly síly podržet míč na útočné polovině a tak měl Slovan ke konci utkání několik nebezpečných centrů a po jednom z nich dokázal Matoušek (90.minuta)protlačit míč do sítě a srovnat tak skóre.

Poslední kolo odehraje Metra v sobotu od 17:00 na hřišti poslední Rohozné. Poté následuje schůze hráčů a vedení TJ Metry Linhartice a také rozlučka.

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
11. 6. 2017 17:00 2017

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.303Remíza
SKP Slovan Moravská Třebová „C“213Remíza

TJ Metra Linhartice, z.s.

1Radimecký Filip Brankář
2Prucek Jaroslav Obránce
4Kubálek Radek 17 Obránce
7Bednář Pavel Útočník
8Kryštof Ondřej Záložník
9Andrlík Dušan Záložník
10Kelo Tomáš Útočník
12Kelo Petr Obránce
13Kalášek Tomáš Obránce
17Vacek Martin 4 Záložník
19Lébiš Bohumil 20 Útočník
20Křivánek Milan 19 Útočník

SKP Slovan Moravská Třebová „C“

20Křivánek Milan Útočník
39Lébiš Bohumil Útočník
25Vacek Martin Záložník
4Kalášek Tomáš Obránce
12Kelo Petr Obránce
34Kelo Tomáš Útočník
9Andrlík Dušan Záložník
8Kryštof Ondřej Obránce
15Bednář Pavel Záložník
17Kubálek Radek Obránce

TJ Metra Linhartice, z.s.

1Radimecký Filip Brankář
2Prucek Jaroslav Obránce

Leave a Reply