Janov – Metra Linhartice

vs vs vs

Report

Náročný týden Metra ukončila prohrou na půdě prvního a postupujícího Janova.

Domácí otevřeli skóre po rohovém kopu, kdy hráči Metry nechali na zadní tyči nehlídaného útočníka domácích (18.minuta). Odpovědět mohl T. Kelo, ale svou brejkovou situaci nezakončil a nakonec ho o míč připravil domácí bek. Janovští měli poté ještě dvě pěkné šance, ale obě zakončili zle. Ještě před poločasem se však mohli radovat podruhé, protože špatně rozehraný aut Radimeckého se dostal k domácímu hráči, který po dlouhém sprintu, kdy jej nebyl nikdo schopen zastavit, uklidil míč do brány.(39.minuta)

V druhém poločase měla Metra několik zajímavých možností, ale vždy zklamala finální fáze.Nakonec se do přečíslení dostali po chybě v obraně Janovští a zvýšili již na 3:0.(66. minuta) Hned však za 2 minuty po centru Mlčocha na zadní tyč, uklidil míč z blízka pod břevno Bednář. Metra se ještě chytala naděje, že se zápasem půjde něco udělat. A možnost přišla, protože rozhodčí nařídil pokutový kop po ruce domácího obránce. Kryštof však penaltu dobře nekopl a usnadnil tak situaci domácímu brankáři, který dobře tipnul stranu. Metra teď čeká opět těžká zkouška, a to na domácí půdě proti Cerekvici.