Single Blog Title

This is a single blog caption

Metra Linhartice – Kunštát „B“ 3:3

První přípravné utkání v zimní přípravě 2020 Metra odehrála na UT v Boskovicích.

Soupeřem nám byl tým FK Kunštátu „B“, který hraje Okresní přebor Blanska (prozatím 3. místo). První poločas byl herně vyrovnanější, Metra měla, ale více vyložených šancí. Prosadit se dokázal však jednou pouze Pavel Bednář, kdy v samostatném úniku prostřelil brankáře. Další jeho brejk byl zakončen střelou mimo zařízení. Do šancí se dostával i F. Mlčoch, který z levého křídla větral obranu Kunštátu, ale kvalitní zakončení se mu nevedlo. Velikou šanci měl i M. Radimecký, když postupoval sám na brankáře volil střelu po zemi, ale brankáři se povedlo míč vykopnout. Kunštát měl také své možnosti a také se do poločasu prosadil pouze jednou.

V druhé půli šel Kunštát brzy do vedení po pohledné akci středem hřiště a přesném zakončení. Následně pak záložník Kunštátu vyslal pumelici z větší vzdálenosti, kterou musel likvidovat Koutník a podařilo se mu to s pomocí břevna. Kunštát byl v druhé půli daleko více na míči a přehrával již lehce unavenou zálohu Metry (nebyla možnost střídání kvůli absencím – Kunštát hráče točil) a vypracoval si další brankovou možnost a zvýšil na 3:1. Metra i tak měla opět své šance a po velice pěkné akci se nakonec prosadil sám proti brankáři přesnou střelou k tyči Bednář. Remízový stav určil v poslední minutě z přímého kopu P. Kelo, který poslal míč přes zeď pod břevno.

Sestava: Koutník, Kubálek, Kryštof, Kelo, Rek, Mlčoch, Andrlík, Škrabal R., Prucek, Bednář, Radimecký M.

Příští týden Metra odehraje druhé přípravné utkání proti Lošticím.