1.kolo poháru – Metra Linhartice – Sokol Jevíčko 2:1

První soutěžní utkání v nové sezóně Metra vyhrála po pokutových kopech.

V první půli se do vedení dostala Metra, kdy dlouhou přihrávku Reka Bednář dosprintoval a překvapil tak nejen obranu hostů 🙂 Následně po kličce brankáři vystřelil, avšak míč do sítě se mu podařilo dostat až z následné důrazné dorážky. Hosté vyrovnali v druhé půli, kdy po průniku středem obrany hostující útočník prostřelil brankáře Koutníka. Velkou šanci měl kolem 80.minuty M. Radimecký, kdy si naběhl na pas Kryštofa a řítil se sám na brankáře, avšak pokus o přehození brankáře mu vyšel i s přehozením brány. Utkání tak dospělo do pokutových kopů, kde Metra dokázala všechny proměnit a hosté se dvakrát mýlili. Metra si tak zahraje druhé kolo poháru proti Radiměři, která porazila Křenov 3:0.

Sestava: Koutník, Prucek, Kelo T., Kubálek, Kalášek, Radimecký M., Kryštof, Andrlík, Rek, Kelo P., Bednář,( Radimecký F., Kyrcz, Křivánek)