Tatran Mladějov – Metra Linhartice A 1 : 2

V 9. kole se Metra již dotáhla na vedoucí Radiměř a je druhá pouze o skóre.

Sestava: Coufal, Kelo P., Prucek, Radimecký, Andrlík M., Kryštof (K), Suchý, Winkler, Konečný, Kelo T., Dvořák (Bednář, Matonoha)

Branky: 2x Dvořák Radek

Rozhodčí: Pohl, Kabát

Metra si pro další 3 body dojela na hřiště trápícího se Mladějova. Hned od úvodu utkání byla znát aktuální forma obou týmů. Domácím vázla kombinace a uchylovali se k dlouhým nákopům na útočníky. Toto nebezpečí však obrana Metry dokázala řešit. Metra se začala čím dál více prosazovat, ale vázla finální přihrávka nebo přesnost zakončení. I tak se ale po přesném kolmém pasu Prucka prosadil Radek Dvořák. Dostal míč k noze, obhodil si domácího obránce a přesně zakončil k tyči.

Na začátku druhé půle se domácím konečně vydařila kombinace a hned to bylo znát. Jen rychlý skluz stopera Kela zabránil domácímu útočníkovi vyrovnat. Domácí se snažili srovnat, ovšem byli bezzubí. Hráčům Metry se dařilo chodit do brejkových situací, ale řešení nebylo vždy ideální. Ale i tak se podařilo navýšit skóre. Po špatném odkopu domácích od brány si míč na půli zpracoval Kryštof a našel centrem Dvořáka, který opět výborně zpracoval a hned po odrazu míče od země vyslal další gólovou ránu. 0:2! Pak měl ještě 100% šanci po přihrávce Dvořáka Bednář, ovšem gólovku zazdil. Hosté se ještě po šťastném odrazu míče a důrazu dostali do šance a snížili na 1:2. Ovšem byla již 85. minuta a Metra si již výsledek pohlídala.

Metra Linhartice B – Morašice B 2 : 2

Branky: Kyrcz, Škrabal