Metra A- Březová B

Metra Linhartice A – Sokol Březová nad Svitavou B 6 : 2

Druhý domácí zápas ve 14 dnech se domácím opět podařil a připsali si další 3 body.

Sestava: Coufal, Kelo P., Andrlík M., Prucek (K), Radimecký, Škrabal, Suchý, Winkler, Konečný P., Kelo T., Dvořák ( Bednář, Matonoha, Andrlík D.)

Rozhodčí: Grulich

ŽK: Kelo T., Andrlík M.

Střelci: Kelo T. 2x, Dvořák, Radimecký, Škrabal, Bednář

První minuty byly ve znamení oťukávání se a čekání kdo s čím přijde. Pak se začali domácí čím dál více prosazovat. První gól padl po pěkném přímém kopu Tomáše Kela, který hostující brankář neudržel, vyrazil jej pouze vedle sebe a tam již dobře dobíhal Radimecký a vstřelil svůj první gól za muže. 1:0. Druhý gól domácích padl po přihrávce T. Kela Dvořákovi, který si udělal ve vápně místo a propasoval míč do brány. 2:0 Poté se domácí nechali zbytečně zatlačit a svou nekoncentrovanou hrou dostali hosty do hry. Ti se po pěkné kombinaci dostali až před Coufala a hostující hráč poslal míč přízemní střelou k tyči.2:1. Domácí se ještě chvíli vzpamatovávali z obdrženého gólu, ale pak Konečný zatáhl míč na levém křídle a nacentroval míč do malého vápna, kde se prosadil Tomáš Kelo a zvýšil opět na rozdíl dvou gólů. Do přestávky ještě stihli naši hráči přidat čtvrtý gól. Opět Konečný, tentokrát na pravém křídle, vykoupal hostujícího beka na úrovní vápna a pak přesným centrem našel Tomáše Kela, který hlavou míč uklidil do brány. Poločas tedy 4 :1.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, kdy se jim podařilo snížit. Coufal oslněn sluncem nezkrotil centrovaný míč a hosté již dostali míč do brány. 4 :2. Poté se hrála převážně klidná partie, domácí se dostávali do svých klasických brejkových situací a stále hrozili dalším přídělem. Po přímém kopu Suchého si míč ve vápně sklepl Škrabal a hned poté jej napálil pod břevno. 5:2. Ke konci utkání se ještě do brejku dostali Konečný s Bednářem. Vyměnili si dvakrát míč a Bednář sice z úhlu, ale sám před bránou skóroval. Konečný účet tedy 6:2.

Sokol Kunčina B – Metra Linhartice B 3 : 1

I když hosté vedli po gólu veterána Přibila, hned po pár minutách se domácím podařilo vyrovnat. Poté ještě po chybě brankáře Březky zvýšili z přímého kopu na 2:1.  Hosté se v druhé půli ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale jejich hra byla nepřesná a nakonec i bez vážně šance. Ke konci utkání jim domácí ještě utekli a zvýšili na 3:1.