Metra Linhartice – Sokol Městečko Trnávka 3 : 0

Derby vyznělo jasně pro domácí.

Sestava: Coufal, Kelo P., Prucek, Andrlík M., Suchý, Konečný P., Kryštof, Škrabal, Vacek, Kelo T., Dvořák

Branky: Konečný 2x, Dvořák

Karty: 0 : 1

Zápas dvou celků pomýšlejících na postup do okresního přeboru vyzněl jasně pro domácí. Hosté si nedokázali za celé utkání vytvořit gólovou šanci. Za zmínku stojí snad jen Makrlíkova tečovaná střela ke konci utkání, kterou ale Coufal výborně vytáhnul na tyč.

Domácí se prosadili hned v úvodu utkání. Po vhazování si přesně zpracoval míč Dvořák a z otočky vystřelil na přední tyč. Skočovský sice šel po míči, ale vyrazit se mu jej nepodařilo. 1:0. Hosté v závěru prvního poločasu měli více ze hry, ovšem příležitost ke skórování žádnou.

Do druhé půle vstoupili naši hráči opět velmi dobře. Po rychlé akci na pravém křídle nacentroval Dvořák přízemní centr na malé vápno, kde si naběhnul Patrik Konečný a zvýšil na 2:0.

Hosté se snažili držet balón, ale to hrálo do karet rychlíkům T. Kelovi a Konečnému P., kteří neustále proháněli obranu hostů. Po jednom ze závarů před bránou hostů v závěru zápasu se po chybě beka dostal k míči opět Patrik Konečný a zvýšil střelou do protipohybu brankáře již na 3:0.

Domácí předvedli bojovný a lepší fotbal a po zásluze vyhráli.