Metra zůstává i po 6. kole stále neporažena. Dobrým výkonem udolala Třebařov.

Sestava: Coufal, Kelo P., Prucek, Radimecký, Andrlík D., Konečný P., Kryštof, Winkler, Suchý P., Kelo T., Dvořák ( Andrlík M.)

Rozhodčí: Hnát

ŽK. 0 : 1 (Kelo T.)

Hned v úvodu hráči Metry převzali iniciativu a lepší kombinací a pohybem začali domácí přehrávat. Metra si začala tvořit i gólové šance. Útočníci Dvořák s Kelem a záložníci Winkler a Konečný se dostávali do brejkových situací, ovšem nedokázali z nich vytěžit gól. Ovšem po jedné pěkné rychlé akci přiťukl Kelo na vápno míč Kryštofovi, ten vystřelil a domácí brankář vytáhl míč alespoň na roh. Roh zahrával Suchý, přetáhl míč až na zadní tyč, kde si zpracoval Konečný, obešel protihráče a přesným pasem našel na malém vápně Tomáše Kela, který nekompromisně zavěsil pod břevno. Ke konci poločasu se hráči Metry nechali zbytečně zatlačit na svoji polovinu. Hosté hráli důrazněji a tvořili si příležitosti, naštěstí žádná nebyla gólová.

V druhé půli se domácí snažili vyrovnat, tlačili se ve více hráčích na půli Metry, ovšem pořádnou šanci z tohoto nevytěžili. Spíše to bylo naopak, rychlíci Kelo a Konečný neustále domácím unikali, ovšem jejich někdy i jasné gólové příležitosti neskončili další brankou. Kolem 70. Minuty zápasu však Metra svůj náskok zvýšila. Dvořák dostal míč do nohy, zbavil se protihráče a pěknou střelou k tyči donutil brankáře míč jen vyrazit před sebe, kde dobíhal Kryštof a míč uklidil pod břevno. Domácí se ještě snažili s výsledkem něco provést a povedlo se jim jen upravit na 1 : 2 po rohovém kopu.

Hráči Metry soupeře jasně přehrávali, ovšem koncovka ještě stále není ideální. Výsledek by měl být tak 1 : 5.

Sokol Jevíčko B – Metra Linhartice B 4 : 3

Branky: Bednář 2x, Konečný L.

Domácí celé utkání tahali za kratší konec a neustále dotahovali, nakonec se jim však podařilo vyrovnat a v závěru utkání po pokutovém kopu dokonce strhnout vítězství na svoji stranu.