Sokol Chornice – Metra Linhartice A 3 : 4

Na tradičně tvrdém a hrbolatém terénu v Chornicích se Metře podařilo vybojovat 3 body.

Sestava: Tichý, Kelo P., Prucek, Andrlík D., Suchý P., Kryštof (K), Vacek, Konečný P., Kelo T., Dvořák, Andrlík ( Radimecký)

ŽK: Kryštof

Branky: Vacek,Kryštof,Dvořák, Konečný P.

Domácí vstoupili do utkání lépe a hned v úvodu po tradičním nedorozumění brankáře Metry s obranou se gólově prosadili. Hra byla neuspořádaná, plná chyb a nepřesností. Ke konci poločasu však Metra srovnala. Konečný vhazoval aut, našel ve vápně naběhnuvšího Vacka, který se krásně uvolnil a procedil míč z ostrého úhlu domácímu brankáři mezi nohy. Po první půli tedy 1:1.

Do druhé půle vyběhli naši hráči s odhodláním vyhrát.Ovšem hned po pár minutách udělal chybu v prostředku Kryštof a domácí se po brejkové akci a asi i ofsajdové pozici útočníka, opět prosadili a dostali se do vedení na 2:1. Hráči Metry se snažili opět o vyrovnání, ve veliké šanci se ocitl Dvořák, ovšem byl tísněn obráncem a nepodařilo se mu důrazně zakončit. Pár minut po této akci si v prostředku pole narazil míč s Vackem Kryštof a střelou cca z 30 metrů překonal domácího brankáře. Opět vyrovnáno na 2:2. Radost hostů z vyrovnání netrvala dlouho. Po jednom z mnoha nákopů hráčů Chornic zazmatkovali hostující stopeři a domácí opět po úniku středem skórovali a vedli 3:2!

Metra zatlačila a dostávala se čím dál více do šancí. Po jedné z nich se prosadil Dvořák a znovu srovnal. 3:3. Metra se ale pořád snažila o vítězství. To se nakonec podařilo. V poslední minutě zahrával rohový kop Petr Suchý, nacentroval ostrý míč na zadní tyč domácí brány, kde si výborně naběhnul Konečný a dotlačil Metru ke 3 bodům.

Sokol Borová – Metra Linhartice B 1 : 2

Po gólech Richarda Škrabala a Boba Lébiše se Béčku Metry podařilo otočit nepříznivý stav z 1:0 na 1:2. Béčko dále vede tabulku IV. třídy.