Metra Linhartice A – Sokol Křenov 0 : 0

Oba víkendové zápasy našich týmů jen po remíze.

Sestava: Tichý, Kelo P., Andrlík M., Prucek, Radimecký, Andrlík D., Kryštof, Konečný, Kelo T., Dvořák, Mlčoch (Vacek, Bednář, Pazdírek)

ŽK: Andrlík M.

Metra nastoupila v nezvyklém rozestavění 4 – 5 – 1 a ani toto neneslo úspěch v podobě střelených gólů. Sice v prvních minutách měli více domácí míč na kopačkách a Dvořák se dostal párkrát po centru Kryštofa a střele Kela do šancí, ale nedokázal je proměnit. Poté se začali prosazovat hosté a svým neúnavným napadáním a dobrým pohybem dělali po celý zápas domácím problémy. Na konec mohou být domácí rádi za remízu, protože hosté měli nejednu gólovou šanci a zasloužili si vyhrát.

Metra Linhartice B – Sokol Trstěnice 1 : 1

Po závaru ve vápně v první půli, dokázal protlačit míč do branky Škrabal, a tak se domácí ujali vedení. Avšak po chybě Bednáře se hostům podařilo ve druhé půli šťastně vyrovnat. Metra měla ještě ke konci utkání několik gólovek, ale především Křivánek v nich zklamal.