Poslední dvě utkání ve skupině …

...Metra vcelku zvládla dobře.

Metra Linhartice – Sokol Úsov 10 : 2

Branky: Kolísek 4, Kelo T. 3, Heger 2, Vacek 1

Ve třetím utkání se Metra postavila proti účastníkovi Šumperské III. třídy. Hned od začátku se jasně ukázalo, kdo bude dominovat, když hned ve 2. Minutě Kolísek vlétnul do vápna a s klidem skóroval. Dále přišly další 2 góly Metry a další nespočet šancí. Ty nedokázali hráči Metry zužitkovat a tak se prosadili hráči Úsova když 2x po chybách v obraně skórovali. Poločas 3:2. Hned ale od začátku druhého poločasu hráči Metry zabrali. Soupeře pouštěli k Tichého brance jen vyjímečně. Dále pak spustili gólostroj a soupeře, který odpadl i fyzicky, jasně přehráli a přestříleli velkým rozdílem. Tímto vítězstvím si již Metra předčasně zajistila druhé místo ve skupině a účast v boji o třetí místo.

Metra Linhartice – Sokol Střelice 4 : 4

Sestava Metry: Tichý (Coufal), Kelo P. , Prucek, Andrlík, Grepl, Kolísek, Winkler, Kryštof, Heger, Konečný, Vacek ( Bednář, Ondříček, Pazdírek)

Branky: Vacek, Heger, Konečný, Kryštof

Posledním soupeřem pro náš tým byl účastník Olomouckého okresního přeboru a byl to soupeř velmi dobrý.

Hned od začátku se hrál svižný fotbal kde si oba soupeři navzájem nic nedarovali. Skóre otevřela Metra po přímém volném kopu, který zahrával Heger, ten našel na zadní tyči Konečného, který hlavičkou vrátil do ohně, kde už byl připravený Vacek a zblízka dostal míč do brány. Poté zahrozili Střelice ranou cca ze 17m, která šla těsně vedle Tichého tyče. Šance měla dále jak Metra, tak Střelice, ale do konce první půle se dokázali prosadit už jen hráči Střelic. Poločas tedy 1 :1.

Do druhé půle proběhlo pár změn. Dále probíhalo utkání dosti svižně a šance byly na obou stranách, ovšem hráči Metry byli jako už několikráte v koncovce nedůrazní a to soupeř potrestal. Dvěma údery v cca deseti minutách strhl skóre na svoji stranu. Metra byla otřesená a mohla i dále inkasovat nebýt výborného Coufala v bráně. Již v druhé části druhého poločasu kdy to s Metrou vypadalo nevalně se k přímému volnému kopu postavil opět Heger a krásnou ranou pod břevno překonal gólmana, 3:2. Tento gól hráče Metry probudil a tak na brankáře Střelic proudil útok za útokem. Nejprve se po vybojovaném balónu Pazdírka prosadil Konečný a nedal brankáři šanci… v klidu po zemi zavěsil, 3:3. Pak se po dalším protiútoku prosadil na přední tyči po centru dobře hrajícího Konečného Kryštofy 4:3! Ovšem ještě těsně před koncem utkání se po autovém vhazování prosadil jeden ze Střelických útočníku a vyrovnal. Konečné skóre tedy 4:4.