This is a single blog caption

metra-janov

Janov – Linhartice 3 : 3

Dobrý útočný fotbal obou mužstev a HROZIVÝ výkon sudího!

Hosté se dostali do vedení ve 2. minutě po chybě v domácí obraně se prosadil Vacek. Vyrovnat mohl Bureš, ale penaltu poslal vedle(faul byl mimo vápno). Úvod druhé půle vyšel skvěle Metře, po využité penaltě P. Kela(opakovala se) a rychlé akci po ose Kryštof, Kolísek se k dorážce dostal T. Kelo a bylo to 3:0. To jakoby nakoplo domácí a rozhodčího Havránka a za deset minut bylo vyrovnáno! Nejprve snížil Knap kdy po jeho centru na malé vápno a teči Coufala kopl Kryštof do míče tak nešťastně, že zakončil do vlastní brány a pak udeřili bratři Zvěřinové. V závěru byl vyloučen hostující Langr za to,že připomněl rozhodčímu Havránkovi že kdyby nestál jen na půlce musel by vidět jak domácí útočník surově fauloval gólmana Metry J. Coufala. Ten si z utkání odnesl otřes a krvavé šrámy v obličeji. Nutno dodat že „výkon“ který předvedl sudí Havránek byl výsměchem všem kdo dělají fotbal rádi a obětují mu mnoho času. A dohra u podepisování zápisu??? Kde sudí Havránek opravdu exceloval? To snad ani zde nemůžu komentovat. Kdo u toho byl… ví svoje.

Fakta – branky: Knap, A. Zvěřina, P. Zvěřina – Vacek, P. Kelo, T. Kelo. Rozhodčí Havránek (Svitavy). ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Sokol Janov: Beránek – Johan, Kovář, Šváb, L. Zvěřina, A. Zvěřina, Novotný, Klejch, Bureš, P. Zvěřina, Knap (M. Wejda, V. Wejda). Metra Linhartice: Coufal – P. Kelo, Prucek, Kolísek, Langr, Konečný, Heger, Kryštof, Andrlík, T. Kelo, Vacek (Lébiš, Pazdírek, Tichý).