Single Blog Title

This is a single blog caption

metra-čiostá

Sokol Čistá – Metra Linhartice 2 : 2

Souboj dvou týmů, které v prvních dvou kolech nezískali ani bod. Tak lze charakterizovat sobotní zápas našeho mužstva.

Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Peřina, J. Stříteský, M. Tomášek, Zerzán, P. Stříteský, Čapek, Padělek, M. Klusoň, D. Nepraš (P. Klusoň, O. Nepraš, O. Tomášek).

Metra Linhartice: Coufal – P. Kelo, Kouřil, Kolísek, Radimecký, Langr, Konečný, Heger, Andrlík, T. Kelo, Lébiš (Škrabal, Křivánek, Beneš).

Zápas sledovaný bedlivým okem delegáta a velmi dobře řízený hlavním rozhodčím Lukášem Báčou se musel divákm líbit. Velké množství šancí na obou stranách na malém hřišti bylo jistojistě oku lahodící.

Utkání mělo dva zcela rozdílné poločasy. Trefa Hegera do šibenice ze 35metrů ve 3. minutě domácí zmrazila a ti byli hodně rádi, že Metra z několika dalších tutovek proměnila pouze jednu Lébišem, jinak už trefovala jen konstrukci branky nebo podržel domácí Boštík při nájezdech samostatných hráčů Metry. Po změně stran domácí někdo polil živou vodou, v 50. minutě korigoval Zerzán, za chvíli bylo po přímém kopu Stříteského srovnáno. Vítězný gól nepadl, byť šance na něj oba týmy měly. Kdyby po závěrečném hvizdu rozhodčího Báči bylo na tabuli skóre 5:8, nikdo by se jistě nedivil.

V neděli čeká naše mužstvo derby na domácím hříšti s Kunčinou.