Mladějov-Metra

Mladějov – Metra Linhartice 2:1

První účinkování Metry v okresním přeboru bylo i přes boj a sympatický výkon v druhé půli smutné: 0 bodů, 2 červené.

Fakta – branky: Seryn, Satler – Langr. Rozhodčí: Budina (Ústí nad Orlicí). ŽK: 1:4. ČK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Tatran Mladějov: Čermák – R. Sekanina, Kudyn, M. Dlouhý, Šteffek, R. Dlouhý, Abraham, Satler, Suchý, Seryn, P. Prosecký (L. Marek, Ondráček, M. Prosecký).

Metra Linhartice: Tichý – P. Kelo, Prucek, Kolísek, Winkler, Langr, Pazdírek, Kryštof, Andrlík, Rašner, T. Kelo (Radimecký, Lébiš, Konečný).

Tatran zahájil náporem a od začátku se hrnul do šestnáctky. Ve 22. minutě dotlačil míč po hrubé chybě hostujícího gólmana do branky důrazný Seryn a domácí vedli. Hosté se sice začali postupně více prosazovat (Rašner a Andrlík měli gólové šance), jenže inkasovali „do šatny“, z voleje se trefil Satler – 2:0. Po přestávce začali domácí kupit chyby a vyústěním bylo snížení dorážkou Langra.Hráči Metry měli i další šance, ale hlavička Kryštofa po rohovém kopu šla vedle a střela nikým netísněného Tomáše Kela šla těsně nad. Hráči Metry však místo dalšího tlaku znervózněli, sbírali karty, Andrlík a Kryštof červenou a Tatran přes zhoršení po změně stran výhru uhájil.                                                                                                                                                                                               (Svit.deník, Ondřej)