Single Blog Title

This is a single blog caption

Tatenice-Metra Linhartice

Tatenice – Metra Linhartice 2 : 2

Na první přípravný zápas před novou sezonou si zajela Metra do Tatenic, za účastníkem ústeckoorlické okresní soutěže.

Sestava Metry : Coufal Jakub ( Beneš Petr), Prucek Jaroslav, Kelo Petr, Radimecký Michal, Grepl Pavel, Kryštof Ondřej, Kolísek Lubomír, Konečný Patrik ( Bednář Pavel), Kelo Tomáš, Rašner Martin

Branky : Rašner Martin a Kelo Tomáš

Většině týmů slouží přípravné zápasy k prostřídání hráčů a k vyzkoušení si různých variant herních variant. Bohužel se na dnešní den sešlo několik absencí : Langr Jiří, Andrlík Dušan, Heger Michal, Vacek Martin, Lébiš Bohumil, Winkler Tomáš a jestli jsem ještě na někoho zapomněl, tak se omlouvám..

Víceméně se dá říct, že domácí byli po většinu času lepším týmem. Již v desáté minutě nařídil rozhodčí pokutový kop na Metru, po faulu Grepla. Domácí hráč nezaváhal a tak musela Metra dotahovat jednogólové manko již po deseti minutách hry 1:0! Domácí byli i nadále kombinačně lepší a hosté hrozili především z brejků. Po půl hodině hry dostal do strany vápna přihrávku bojovný Rašner, který se nerozpakoval a míč z ostrého úhlu napálil na bránu a doslova propálil míč skrze nohy domácího brankáře Strnada 1:1! Z vyrovnání se však Metra neradovala dlouho. V 39. minutě využil hrubky Prucka domácí útočník. Prucek si myslel, že míč odehraje Pazdírek, ten zase spoléhal na Prucka, oba se zastavili a koukali na domácího hráče, jak sám nikým neatakován překonává Coufala 2:1! V druhém poločase zamířil do naší brány Beneš a předvedl několik fantastických zákroků, přičemž udivoval velkým nadhledem a klidem. Obraz hry se nezměnil. Domácí byli mírně lepšími a hosté spoléhali nadále na rychlé nohy a bojovnost našich hrotových hráčů. Zatímco na jedné straně se vyznamenával Beneš, když chytil střelu mířící do šibenice nebo reflexivně vyrazil dorážku domácího hráče, na druhé straně si brankář postavil dobře bránu a pomáhala mu veškerá branková konstrukce k tomu, aby se míč nedostal do sítě. Nicméně v 75. minutě se ve vápně málem ukličkoval Konečný, aby nakonec vystřelil levačkou. Jeho střelu však zblokoval obránce a míč se tak dostal na malé vápno k Tomášovi Kelovi, který pohodlně do protipohybu brankáře vyrovnal 2:2! Od této chvíle naši hráči zatlačili domácí mužstvo do defensivy, ale branka již z toho nepadla.

Výkon našeho mužstva byl hodnocen kladnými slovy trenérů, takže nezbývá se než těšit se na další zápas. Jestli přátelský nebo už mistrovský se zatím neví.