metra trstenice

Metra Linhartice – Sokol Trstěnice 5 – 0

Po prohraném sobotním zápase v Opatovci 0:3, měli naši kluci možnost reparátu a to hned druhý den, proti soupeři, který nás pravidelně o body připravoval.

Sestava Metry : Coufal Jakub, Kelo Petr, Prucek Jaroslav, Pazdírek Tomáš, Winkler Tomáš, Langr Jiří (k), Kolísek Lubomír, Kryštof Ondřej, Andrlík Dušan, Kelo Tomáš, Rašner Martin (Balabán Likáš, Konečný Patrik, Radimecký Michal, Bednář Pavel, Tichý Petr)

Rozhodčí : Grullich Milan, Šenkýř Jiří, Janeček Milan

Branky : 2x Kelo Tomáš, Rašner Martin, Andrlík Dušan, Kolísek Lubomír

Žlutá karta : Kelo Tomáš

Soupeř stačil prvních třicet minut, ve kterých dvakrát ohrozili bránu Coufala po hlavičkách z rohových kopů. Od doby, kdy se gólově prosadil Dušan Andrlík však na hřišti existovalo jenom jedno mužstvo. Na PVK Prucka si naběhl Kolísek, jeho střelu zblokoval obránce, ale ke stojícímu míči se nejrychleji dostal již zmiňovaný Andrlík, který i přes nastavenou nohu protihráče propasíroval míč do sítě kolem brankáře Švece 1:0! V druhém poločase začali naši hráči náporem. Střely Tomáše Kela a Kryštofa ovšem nebyly gólové. Na druhé straně se zaskvěl druhý Kelo- Petr, který sebral míč Cackovi, který prošel přes tři hráče a nebýt našeho stopera, šel by sám proti Coufalovi. Aby Tomáš Kelo nezůstal pozadu, pomotal jednoho obránce, nacentroval na Rašnera, kterému se odrazil míč od stojné nohy do tyče a od ní do brány 2:0! V tomto případě nelze mluvit o štěstí, že padl gól, spíše o haluzáckém štěstí. O tři minuty později unikl po straně vápna Andrlík, nahrál do vápna, kde našel Kolíska, který úplně sám a v klidu umístil míč po zemi do sítě 3:0! O dalších 8 minut později si střílený PVK Tomáše Kela umístil do vlastní sítě Kovář 4:0! Další střela Tomáše Kela „sa len trela“ okolo tyče Švece. Parádní osmnáctiminutovku zakončila akce po ose Prucek – Kolísek – Kryštof. Posledně jmenovaný si zaběhl za obranu, kde šlápl na míč, všichni se koukali, co se bude dít, proto si pro míč doběhl Tomáš Kelo, oběhl Kryštofa a vyběhnuvšího brankáře a proti 4 hráčům, kteří stáli proti němu, dokázal míč dostat do sítě 5:0! 5 minut před koncem se dostal za obranu Balabán, ale jeho „hanácký nárt“ se pouze otřel o boční síť. Konec se dohrával v přátelském tempu.

Kluci předvedli dobrý výkon a především po fyzické stránce soupeře předčili. Výhru ovšem po prohře v Opatovci nelze nijak přeceňovat. Tímto vítezstvím se definitivně zpečetil postup do nejvyšší okresní soutěže.

Ministatistika našich faulů : Kolísek -2x, Winkler -1x, Kelo Tomáš -3x, Prucek -1x, Kryštof – 7x (není úplně přesná)