TJ Křenov – TJ Metra Linhartice

vs

Report

I v druhém utkání Metra zvítězila 2:1.

Metra v Křenově celý zápas dominovala a byla lepší. Domácí se na půlku Metry podívali jen občas a do vápna, ve kterém se nudil Koutník, zavítali naprosto vyjímečně. Ale herní převaha v první půli k brankám nevedla, Metra klasicky bojovala s finálním dokončením akce a když už L. Konečný dostal přesným pasem do veliké šance M. Reka, tak tomu se nepodařilo sám proti brankáři uspět. V druhé půli si 2x podobně vedl Kryštof, takže střelecké trápení protrhl až v 68.minutě Bubák, který se po přihrávce M. Reka dostal za obránce a sám proti brankáři nezaváhal a plackou umístil míč proti pohybu brankáře. Na 2:0 z pohledu Metry zvyšoval P. Konečný, který zužitkoval dobrý centr F. Mlčocha a hlavou poslal míč do horního rohu branky. Domácí se dočkali šťastného úspěchu na konci utkání, a to po nákopu za obranu a šťastné teči útočníka, který míč tečoval tak záhadně, že obloučkem přeletěl brankáře Koutníka. Metra si veze z Křenova zasloužené 3 body.