TJ Horní Újezd – TJ Metra Linhartice 3:1

TJ Horní Újezd – TJ Metra Linhartice 3:1

vs

Report

Stále stejná písnička.. nedáš jasné šance.. budeš potrestán..

Oproti domácímu utkání, kdy se nám hráči málem ani nevešli na střídačku jsme do Horňáku jeli jen s torzem sestavy. Zaplať pánbůh, že máme tři staré mušketýry, kteří se na kolektiv nevykašlou, a tak nám střídačka nezela prázdnotou. V bráně místo zraněného Dostála a Koutníka, který se nedostavil, nastoupil zraněný Bednář…. který do pole i tak nemůže. V obraně se objevil D. Škrabal (nahradil zraněného Andrlíka), který předvedl dobrý výkon a do útoku naštěstí stihl zavčas přijet ze svatby na Moravě R. Kyrcz.

První půle patřila vesměs domácím, kteří měli územní převahu, ale finálka jim naštěstí nešla. Ujala se jen slabá střela z poza vápna v 7.minutě, kterou Bednář neviděl, a tak reagoval pozdě. Na to našli odpověď Stárek s Kryštofem. Prvně jmenovaný vyslal pas za obranu na Kryštofa, který v souboji s domácím brankářem a obráncem s trochou štěstí uspěl a dostal míč do brány. Domácí se snažili stále kombinovat kolem velkého vápna Metry, ale zakončení se jim stále nedařilo. Nakonec měl největší šanci zbytku prvního poločasu Mlčoch, který se dostal na zadní tyči k míči, který tam poslal Kryštof, ale jeho střela z první mířila pouze do nohou brankáře domácích.

Druhá půle byla daleko vyrovnanější a i když její začátek byl v režii domácích, kteří měli mírný tlak a nespočet rohových kopů a centrů, tak poté se Metra oklepala a začala si tvořit kvalitní protiútoky. Největší šance měl opět nešťastník F. Mlčoch, který branku nedá ani kdyby se rozkrájel.. První jeho příležitost přišla po dlouhém nákopu, kdy ho obrana zapomněla za sebou.. ale jeho střelu z otočky domácí brankář vyrazil nohou. Poté se 2x řítil sám v brejku na branaře domácích, ale zakončení nebezpečné nebylo, protože vždy míč našel jen připravený koš brankáře. I únik středem Stárka zakončený střelou (bohužel zbrklou) a střela ze střední vzdálenosti Reka volali po brance, ale nepovedlo se, a tak velmi silná 20-ti minutovka Metry plná ložených šancí skončila chybou v útoku.. dlouhým pasem domácích na křídlo.. a HLAVNĚ přesným prudkým pasem ze strany a zakončením na zadní tyči skoro do prázdné.. (73.minuta) Poté domácí přidali druhou branku pro uklidnění a Metra již měla jen závěrečný tlak, ze kterého byl nejblíže k brance Lébiš, který ze závaru ve velkém vápně vytěžil pouze střelu do tyče.

Příští týden přivítáme doma Mladějov a snad někteří pochopí, že hrajeme o záchranu, a tak se dostaví hráči ve větším počtu.

 

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
28. 4. 2019 16:30 2019

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Horní Újezd123Výhra
TJ Metra Linhartice, z.s.101Prohra

TJ Metra Linhartice, z.s.

2Prucek Jaroslav Obránce
3Radimecký Michal Obránce
5Stárek Lukáš Záložník
6Rek Matyas Záložník
8Kryštof Ondřej Záložník
12Kelo Petr Obránce
13Mlčoch Filip 21 Záložník
15Bednář Pavel Brankář
19Lébiš Bohumil 77 Útočník
20Křivánek Milan 16 Útočník
21Škrabal Richard 13 Obránce
22Škrabal David Obránce
77Kyrcz Radim 19 Útočník
16Moravec Michal 20 Záložník