Metra Linhartice – Čistá

Metra Linhartice – Čistá

vs

Report

V souboji s aktuálně prvním týmem tabulky Metra prohrála na domácím hřišti 1:2.

Do utkání vinou absencí některých hráčů (především kapitána P,Kela) a vědomím si kvalit soupeře, nastoupila Metra v jiném rozestavění.

V první části hry drželi na kopačkách více míč hosté, ale k ničemu vážnému to z jejich strany nevedlo. Nejvážnější byla asi střela ze střední vzdálenosti, kterou Koutník v klidu kryl. Naopak domácí, kteří pozorně bránili a moc míč na kopačkách neměli, měli nakonec daleko lepší akce. Nejprve prověřil pozornost brankáře hostí po centru R. Škrabala hlavou M. Radimecký, tomu se však podařilo míč vyrazit na roh. Pak následovala rychlá akce, po které se dostal za obranu P. Konečný, ale bohužel umisťoval míč nepřesně a ten tak skončil těsně vedle tyče. Do třetice to vyšlo, a to po přesném pasu J. Prucka který našel M. Radimeckého, Michal se zbavil obránce a míč poslal po zemi přesně k tyči. (36. minuta).

V druhé půli se Metra ze hřiště jakoby stále více a více vytrácela… a návštěvy vápna hostí byly více než sporadické. Tato rezignace na útočné snažení měla za následek, že hráči Čisté měli stále více prostoru pro útočné choutky. Nakonec jim i lehce pomohl J. Prucek, který trochu zbytečně fauloval útočníka Čisté ve vápně a hosté z pokutového kopu snížili (71.minuta). To samozřejmě hosty povzbudilo v dalším snažení a brzy poté se jim podařila akce, kdy přízemní centr z křídla tzv. „pod sebe“ našel adresáta, který míč poslal do sítě. Domácí neměli sílu již cokoli s utkáním udělat, a tak utkání dovedla do vítězného konce Čistá.

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
15. 9. 2019 16:30 Sezóna 2019/2020

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.111Prohra
TJ Sokol Čistá022Výhra

TJ Metra Linhartice, z.s.

1Koutník Jan Brankář
2Prucek Jaroslav Obránce
3Radimecký Michal Obránce
5Stárek Lukáš 14 Obránce
7Žouželka Lukáš 10 Útočník
8Kryštof Ondřej Obránce
9Andrlík Dušan Obránce
10Mlčoch Filip 7 Záložník
11Konečný Patrik Záložník
14Kubálek Radek 5 Obránce
15Bubák Aleš Záložník
16Kyrcz Radim Záložník
16Moravec Michal 21 Záložník
21Škrabal Richard 16 Obránce