Metra Linhartice – Vendolí

Metra Linhartice – Vendolí

vs

Report

Utkání s Vendolím Metra nezvládla dle svých představ a ztratila 2 body.

Soupeř z Vendolí byl agresivní a důrazný a to dělalo hráčům Metry problémy. I tak však byli domácí fotbalovější a měli více nadějných situací, které volali po brance.

Do vedení se dostali hosté po rychlé akci po křídle v 27.minutě. Srovnat se domácím podařilo v podobě rohového kopu R. Kyrcze, který si brankář hostí srazil do vlastní sítě. (33.minuta). R. Kyrcz měl ještě velikou šanci po akci Kryštofa, ale odkrytou svatyni záhadně minul. Obranu hostí nejvíce v prvním poločase větral L. Konečný, ale jeho centry nebyly využity. Do půle se podařilo domácím výsledek ještě i otočit a to po nejhezčí akci zápasu. Po pěkné kombinaci nakonec vyslal P. Konečný do brejku R. Kyrcze, který si sám proti brankáři poradil a poslal míč po zemi k tyči.

V druhé půli měla Metra v prvních 20. minutách mnoho šancí na zvýšení náskoku, ale místo toho přišlo v 67. srovnání hostí po rohovém kopu, kdy si pro změnu srazil míč do sítě brankář domácích, Koutník. Závěr utkání byl nahoru – dolů. Kdy domácí tlačili, ale bez pořádného zakončení a hosté se dostávali do brejků, které však naštěstí zakončovali také žalostně nebo jim ve vstřelení branky zabránil skvěle J. Koutník.  V poslední minutě ještě Bubák poslal průnikovou přihrávku do vápna na P. Konečného, který míč servíroval před prázdnou na Kryštofa, ale míč byl naneštěstí tak prudký, že se nepodařilo zakončit a domácí bek ve skluzu míč uklidil. Za domácí poprvé nastoupil nový hráč Miroslav Bock, který se prezentoval dobrým pohybem a také měl jednu velkou šanci, naneštěstí jeho střelu z blízka vykopl brankář Vendolí.

Příští víkend má Metra volný los, poté hraje doma s Třebařovem.

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
25. 8. 2019 17:00 Sezóna 2019/2020

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.202Remíza
TJ Sokol Vendolí112Remíza

TJ Metra Linhartice, z.s.

1Koutník Jan Brankář
2Prucek Jaroslav 12 Obránce
3Radimecký Michal 7 Útočník
4Ladislav Konečný 18 Záložník
5Stárek Lukáš Obránce
6Rek Matyas 15 Záložník
7Žouželka Lukáš 3 Záložník
8Kryštof Ondřej Záložník
9Andrlík Dušan Záložník
11Konečný Patrik Záložník
12Kelo Petr 2 Obránce
15Bubák Aleš 6 Záložník
16Kyrcz Radim Útočník
16Moravec Michal 21 Záložník
21Škrabal Richard 16 Obránce
18Bock Miroslav 4 Útočník