Janov – Metra Linhartice

vs

Report

Po prvním celku tabulky Metra narazila hned na ten druhý. Opět na soupeře nestačila.

Rozdíl nebyl ani tak v kvalitě předvedené hry, jako spíše v tom, že Metra dojela pouze v 11 a s trenérem a veteránem Lébišem na střídačce. Když se k tomu připočte tréninkové manko některých hráčů, tak se jasně projevilo, že Metra není schopna držet krok s dobře připraveným  soupeřem celých 90.minut. Již tradičně dlouho to netrvalo a Metra prohrávala. Po rychlé akci po křídle a přihrávce do malého vápna se prosadil domácí kanonýr V. Heger. (12.minuta). Brzy následovala druhá branka, a to nešťastná, protože centr ze strany si srazil do sítě M. Heger (19.minuta). Snížení přišlo brzy, a to po závaru po rohovém kopu v 21.minutě. Bubák si odražený míč zpracoval a ne moc povedeně vystřelil, ale míč na zadní tyči usměrnil do sítě Kryštof. Do půle Byla Metra domácím vyrovnaným soupeřem, ale skóre se již nijak neměnilo.

Na začátku druhé půle zaváhal u rohového praporku Kryštof a přešel přes něj centr do vápna, kde si domácí dokázali ještě přihrát až na malé vápno a dotlačit míč do sítě. (47.minuta). Dále povětšinou kontrolovali míč domácí, ale navýšit skóre nedokázali. A tak přišlo snížení Metry, po nejhezčí akci zápasu v 75.minutě. Prucek přihrál z obrany Kyrczovi, ten po kličce protihráči nahrál na střed Kryštofovi, který míč potáhl, obešel obránce a před vápnem posunul Dvořáčkovi, Radek si míč zpracoval a vystřelil nechytatelně do levého horního rohu brány. Metra však již neměla sil a prostřídaní domácí odpor brzy zlomili. V 80.minutě fauloval zbytečně ve vápně Prucek a penalta poslala domácí do pohodlného vedení 4:2 a v 85.minutě ještě přidali po rychlé akci pátou branku.