Vendolí – Metra Linhartice

vs

Report

Sérii 6 zápasů bez prohry Metry završila výhrou ve Vendolí.

Utkání nebylo vůbec jednoduché, chladné počasí, velmi špatný terén a houževnatý soupeř.

Metře se však podařilo brzy vstřelit branku, a to v podobě střely Bubáka z úrovně velkého vápna, která domácímu brankáři proklouzla pod rukama.(7.minuta)

Hned se hrálo lépe a začal festival neproměněných šancí. V samostatném úniku se několikrát ocitl Bednář, ale ani jednou nedokázal pořádně zakončit a když už obešel brankáře, tak byl faulován ovšem rozhodčí penaltu nenařídil. Když poté i střela z levého křídla Radimeckého prosvištěla kolem horního rohu branky a domácí se na nic vážného nezmohli šlo se do kabin za stavu 1:0 pro Metru.

V druhé půli pokračovali nájezdy hráčů Metry na brankáře domácích, opět zklamal Bednář, tentokráte se přidal i 2-3x Bubák, avšak terén jim zrovna v zakončení nepomáhal, a tak míč létal všude možně jen ne do sítě. Druhý uklidňují gól tak alespoň vstřelil krásnou střelou do horního rohu branky R: Škrabal (54.minuta). Poté Metra hru kontrolovala a dovedla utkání do vítězného konce. Za zmínku stojí jedna šance domácích, kterou však domácí hráč vyřešil střelou mimo tři tyče a co se jevilo jako trochu nebezpečné pořešil Koutník v bráně a obrana.