TJ Metra Linhartice – TJ Bystré 1:3

TJ Metra Linhartice – TJ Bystré 1:3

vs

Report

Vcelku pěkný fotbal, šance, velmi zlé rozhodnutí rozhodčích z pohledu Metry a bohužel opět nula bodů, to vše mohli vidět fanoušci v neděli na hřišti Metry.

Krásné nedělní odpoledne přilákalo na hřiště i některé skoro zapomenuté domácí hráče, a tak mohli trenéři náhradníky na lavičce přehazovat vidlemi /jaký to rozdíl oproti utkání v Kamenné Horce a určitě příjemné starosti pro domácí trenéry/ 🙂 . Na hře Metry byli navrátilci v sestavě znát.. Hra byla aktivní, útočná a určitě se na ni dalo lépe dívat než na utkání v Horce, kde si dva odvážní fans Metry, kteří se na utkání vypravili, málem vyškrábali oči…

Do velké šance se hned v úvodu utkání dostal Kyrcz, který šikovně obešel dva hráče a šel z úhlu sám na brankáře. Ale protože toto je naše nejneoblíbenější disciplína, tak v duchu předchozích zápasů šanci neproměnil. (snad tuto překážku brzy překonáme, tak jako vloni proměňování pokutových kopů…) Poté perfektně dlouhým centrem našel Radimecký na zadní tyči T. Kela, který z první napálil míč k tyči, ale pomezní (jako jediný v celé střední Evropě) viděl ofsajd. Brzy poté cvičil levého beka 2x Kelo T., který byl příjemným oživením útočné hry domácích. V jednom případě už se dostal za něj a v rodícím se samostatném úniku jej bez zábran obránce skopl zezadu… řeklo by se jasná redka, ovšem názor rozhodčího byl jiný.. ten viděl někde v dáli dalšího hráče, který je asi rychlejší jak Bolt a Tomášovi by v akci určitě zamezil.. tudíž žádný samostatný únik… :-/ Několika dalším nadějným příležitostem chyběla přesná finálka či přesné zakončení (především Radimecký byl blízko), a tak udeřili hosté. Po křižném centru na pravé křídlo, kde se chystal k zakončení Peterka se pískal pokutový kop, protože brankář Dostál vyběhl tak nešťastně, že netrefil míč, ale jen rychlé Bysterské křídlo. Ten hosté proměnili, a tak šli do kabin s vedením 1:0.

V druhé půli bylo znát odhodlání hráčů Metry vyrovnat a tlačili na obranu Bysterských opravdu silně. Srovnat se podařilo po přímém kopu Hegera na který si naskočil Kryštof a hlavou poslal míč k zadní tyči, tam se míč odrazil k přední tyči a nakonec se tedy konečně uráčil dokutálet po třech dlouhých zápasech s nulou za čáru. Radost mohla být ještě větší, protože hned za pár okamžiků zahrával rohový kop opět Heger a opět nechybělo Kryštofovi moc, aby skóre otočil. A tak opět trestali hosté, kteří podobnou příležitost využili a hlavou po zmatku v obraně Metry se prosadil jejich stoper. Metra dál bojovala, ale srovnat se nepodařilo a nakonec po opětovném zmatku tentokráte po autovém vhazování se do brejku dostával hráč Bystrého, který ještě přihrál kolegovi v útoku, který byl jasně 2 metry v ofsajdu, ale ten stejný pomezní rozhodčí, který nás v prvním poločase nesmyslně poškodil nás pro změnu poškodil ještě jednou a dívající se v době přihrávky asi na hnízdo s čápy nebo na zrovna zapálenou světlici domácích fans nechal útok bysterských doběhnout až do konce, a tak se skóre posunulo na 1:3. Hned za pár minut po závaru v malém vápně po centru Koutníka snížil Radimecký, ale rozhodčí po vzájemné dohodě s pomezním naznali, že byl faulován brankář, a tak v duchu klíčových rozhodnutí v celém zápase branku neuznali a domácí hráče spolu s fanoušky nepotěšili.

Příští týden jedeme do Horňáku konečně prolomit smůlu (nebo nemohoucnost to je jedno) v zakončení a snad dovést nějaké body.

Díky patří domácím fans, kteří tým celé utkání podporovali.

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
21. 4. 2019 16:00 2019

Místo zápasu

Hřiště Metra Linhartice
Linhartice 91, 571 01 Linhartice, Česko

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.011Prohra
Sokol Bystré123Výhra

TJ Metra Linhartice, z.s.

1Dostál Lukáš Brankář
2Prucek Jaroslav Obránce
3Radimecký Michal 19 Obránce
5Stárek Lukáš 14 Záložník
6Rek Matyas 26 Záložník
7Michal Heger Záložník
8Kryštof Ondřej Záložník
9Andrlík Dušan Záložník
10Kelo Tomáš 16 Útočník
12Kelo Petr Obránce
13Mlčoch Filip 77 Záložník
14Koutník Jan 5 Záložník
16Moravec Michal 10 Záložník
19Lébiš Bohumil 3 Útočník
26Ladislav Konečný 6 Obránce
77Kyrcz Radim 13 Záložník