TJ Metra Linhartice – Tatran Mladějov na Moravě 1:5

vs

Report

Již čtvrté utkání v řadě s prohrou.

Ráz utkání napověděla hned 5.minuta kdy Němec nastřelil ruku P.Kela a Mladějov proměnil penaltu. Brzy poté (12.minuta) Mladějov zahrával rohový kop a Rek neuhlídal Seryna a ten pohodlně skóroval na 0:2. Snížit mohl Radimecký po akci T. Kela, ale z velké blízkosti zklamal. Hra se za stavu 0:2 vyrovnala a šance měli konečně i domácí. Jedna se také podařila dovést do úspěšného finále… Kryštof prodloužil odkop od brány, míč spadl přesně k M. Hegerovi, který chytře poslal do brejku patičkou T.Kela, ten se v samostatném úniku z levé strany nemýlil a snížil na 1:2 (39.minuta). Hned za minutu se obranou řítil R.Kyrcz a procházel tak umně, že je škoda, že nezkusil obejít i posledního hráče… vystřelil a střelu mu obránce zblokoval těsně nad břevno. Na konečných 1:3 v prvním poločase upravili opět hosté, a to když Kryštof odvracel přímý kop hlavou, ale pouze do hráče Mladějova.. míč spadl před Mullera, který jej napálil ze šestnáctky pod břevno.

Do druhé půle domácí vlétli, ale místo snížení přišel opět trest. R.Kyrcz opět hezky prošel přes několik obránců, ale sám z úhlu před brankářem minul bránu. Poté se snažil Heger přihrát přes střed hřiště na Kryštofa, ale přihrávka byla pomalá, a tak ji vystihl Staněk, který založil akci na jejímž konci byl Němec a bylo to 1:4( 48.minuta). Zbytek utkání byl již v duchu jasného výsledku.. Za Metru mohl snížit Rek, ale míč do sítě neprotlačil, střelu Hegera kryl Vykydal a hosté své šance pálili také.. až v 88.minutě jim vyšla akce po rohovém kopu, kdy se hezky trefil Staněk.

Metra počítá zraněné.. brankář Dostál, Andrlík a dlouhodobě zraněný Bednář…