Sokol Jaroměřice – Metra Linhartice 3:0

vs

Report

Domácí byli útočnější a 3 body si zasloužili.

Jaroměřice nastoupili do utkání velmi útočně a hnali se dopředu v daleko výraznějším počtu hráčů než Metra, která se soustředila na obranu. Našim hráčům se nedařilo déle podržet v útočné fázi míč, a tak byla po většinu utkání obrana Metry přetížená. I tak se ale bojovalo a spolu s dobře chytajícím brankářem Dostálem se dlouho Metra držela naděje na body. Jaroměřičtí měli nemalá okna v obraně, ale nadějné brejky nedokázali hráči Metry dotáhnout do vážného zakončení, a tak první půle skončila 0:0.

Druhá půle se zprvu jevila vyrovnaněji a domácí neměli takový tlak jako v úvodu utkání. Ale po gólu Švece v 65.minutě, kterého neuhlídal na zadní tyči Stárek, se domácí uklidnili a v závěru, kdy Metra hru trochu více otevřela přidali další dvě branky.

Tento víkend zavítá na hřiště Metry tým z Morašic.