Sebranice vs Metra Linhartice

Sebranice vs Metra Linhartice

vs vs vs

Report

Zápas v Sebranicích mnoho krásy nepřinesl.

K druhému utkání jarní části Metra vyjela do Sebranic. Zde ji čekal na jaro nepochopitelně tvrdý a hrbolatý terén a když se k tomu přidal velmi silný vítr, ze zápasu byla plácaná.

Celé utkání měli optickou převahu domácí, více drželi míč a měli mnoho rohových kopů a nákopů do šestnáctky, ale prosadit se nedokázali. A to i když dvě situace (klasická trma-vrma) byly pro domácí nadějné, ale vždy v koncovce selhali. Metra měla daleko méně ze hry, kombinace skoro nulová, hra po zemi se skoro nedala na tomto hřišti praktikovat. Ale i tak se do jasných šancí dostali v průběhu utkání 3 hráči Metry. Nejprve hned v úvodu utkání zklamal z úhlu sám proti brankáři Bednář, následně se po centru Škrabala R. zjevil sám před brankou Vacek, ale i ten zklamal a trefil pouze tyč. A konečně ke konci utkání se ocitl sám na vápně po přihrávce Kryštofa, B. Lébiš, ale místo aby si míč zpracoval a v klidu zakončil, tak vše uspěchal a míč z první skoro netrefil.

Pozitivem pro Metru je další čisté konto brankáře Radimeckého a bod z venkovního utkání. Negativní je, že je zraněn jak P. Bednář, tak T. Kelo (zranění z tréninku), tak snad se dají oba do zápasu s Bystrém do pořádku.

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
1. 4. 2017 16:00 2017

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
FK Sebranice000Remíza
TJ Metra Linhartice, z.s.000Remíza

TJ Metra Linhartice, z.s.

1Radimecký Filip Brankář
2Prucek Jaroslav Obránce
4Kubálek Radek Obránce
5Radimecký Michal Obránce
6Škrabal Richard Obránce
7Bednář Pavel 17 Útočník
8Kryštof Ondřej Záložník
9Andrlík Dušan Záložník
11Dvořák Radek 19 Útočník
12Kelo Petr Obránce
13Kalášek Tomáš 16 Obránce
16Koutník Jan 13 Obránce
17Vacek Martin 7 Záložník
19Lébiš Bohumil 11 Útočník

FK Sebranice

39Lébiš Bohumil Útočník