Rohozná – Metra Linhartice

vs

Report

Metra zavítala do Rohozné, kde za krásného počasí a na dobře připraveném hřišti remizovala s domácím celkem 1:1.

V první půli měl až překvapivě hodně navrch náš tým. Domácí se snažili hrát převážně na dlouhé nákopy, ovšem s tímto si obrana Metry v pohodě poradila a ještě v klidu rozehrála. Hned od prvních minut tak byla Metra lepším týmem a šance na sebe nedaly dlouho čekat, útočníci Radimecký M. a Bednář se za !!poločas!! dokázali 4x dostat sami před brankáře. Jenže tyto nájezdy nedokázali pořádně zakončit, a tak Metra po velmi dobrém výkonu v prvním poločase šla do kabin místo vedení alespoň 2:0 pouze s nerozhodným výsledkem 0:0, protože domácí se vůbec k vážnému ohrožení brány Koutníka nedostali.

Proslov trenéra v kabině o klidu v zakončení, který potřebují hráči Metry měrou vrchovatou si vzal hned po rozehře k srdci alespoň jedenkrát v utkání M. Radimecký, který se po nákopu P.Kela a prodloužení P. Bednáře dostal opět do samostatného úniku a míč poslal po zemi k tyči. (46.minuta). Brzy poté mohl tentýž hráč zvýšit vedení… po přihrávce Žouželky šel opět sám na brankáře, ale pomalou kličku mu brankář Čermák přečetl a míč z nohy sebral.  Tento moment z 52. minuty a ten následující hned z minuty 56. rozhodl o úspěchu či neúspěchu Metry v tomto utkání. Protože v 56.minutě se nechal zbytečně vyloučit po druhé ŽK D. Andrlík (toho dne poněkud nevrlý a podrážděný 🙂 ) a hosté se tak pustili s vervou do útočného snažení. Metra musela hru stáhnout na jednoho útočníka a trochu celou hru zatáhnout blíže k svému velkému vápnu. Domácí však jen pokračovali v nepřesných dlouhých nákopech až od brankáře, či přetažených centrech, které povětšinou obránci Metry pohlídali do autu nebo uklidili do bezpečí. Jednu průnikovou přihrávku zlikvidoval Koutník včasným výběhem a v největší šanci zápasu útočník Rohozné zklamal, kdy centr přes obranu neusměrnil hlavou do sítě, ale metr nad břevno.  Na domácí se vyloženě usmálo štěstí v 83.minutě, kdy letící míč z rohového kopu vyrazil Koutník do zad hráče Rohozné, od těch se odrazil do kolene dobíhajícího Bednáře do břevna (Pavel v tomto utkání nebyl schopen trefit ani naši bránu natož domácích 🙂 🙂 …. z břevna spadl na brankovou čáru mezi tři hráče Rohozné a stopera Kryštofa a po několika podivných odrazech od všech zúčastněných se dokodrcal do sítě.-> to nevymyslíš… Protože posledních pár centrů na konci utkání Metra odvrátila skončilo utkání nerozhodně 1:1.

Příští týden hraje Metra poslední domácí utkání v podzimní části s Křenovem – výkop 13:30!!!