Mladějov na Moravě – Metra Linhartice

Mladějov na Moravě – Metra Linhartice

vs

Report

Opět se sešla dost jiná parta než v předchozím utkání, takže opět o nějaké sehranosti nebo herních návycích nemůže být ani řeč, a tak i když byl soupeř k poražení, Metra si pro body dojít nedokázala.

Po několika rozích v prvních minutách a mírném tlaku domácích, ze kterých nic nevzešlo se Metra dokonce dostala do vedení, což nepamatuje měsíce.. Po presinku Vacka a Kryštofa na půli odebral domácímu hráči míč Kryštof a po úniku po křídle nakonec poslal míč po zemi kolem vyběhnuvšího brankáře domácích Vykydala do sítě (8.minuta). Branka naše hráče povzbudila a byli tak domácím vyrovnaným soupeřem, zvlášť pokud jsme se nebáli kombinovat. Bohužel brzy poté přišlo vyrovnání domácích po individuální akci středního záložníka a střele pod břevno (16.minuta). Do půle měli domácí spíše územní převahu a Metra ojedinělé náznaky šancí, ale více zajímavého se neudálo.

Druhá půle mohla začít také zvesela jako první, ale i když Dvořáček dobře vybojoval míč na domácím stoperovi a byl sám proti Vykydalovi, unáhlil se a vystřelil úplně mimo zařízení. Chvíli poté ještě zakončoval po přiklepnutí Kryštofa Vacek, ale bohužel také mimo. Bohužel Metra hrála zbytečně ustrašeně a od zadních řad se zbytečně zbavovala jednoduchých míčů a když jej už dostala dopředu tak to dopadlo podobně, a tak dostala domácí zbytečně do lehkého tlaku. Tento přístup byl potrestán  v průběhu 6. minut 3 brankami P. Němce. První v 56.minutě, kdy domácí hráč centroval, ale míč zapadl do sítě. Poté se prosadil nehlídaný z poza velkého vápna, kdy se k němu dostal odražený míč po rohovém kopu(60.minuta)  a do třetice po chybě v rozehrávce a rychlém brejku, kdy dostal míč z křídla a z první zakončil.(62. minuta). Vypadalo to že Metra bude na ručník, ale najednou začala hrát tak jak měla hrát celé utkání, rychleji, od obrany aktivněji a kombinačně a najednou to šlo, ale to už bylo pozdě. Snížení na 2:4 přišlo po centru Prucka, kdy centr směřoval na Kryštofa, ale ten míč pouze tečoval na Skřebského, který měl dost času si střelu z cca 18 metru připravit a střelou od břevna poslat míč do sítě (71.minuta). Hned za 2 minuty Metra po faulu rychle rozehrála a Kryštof vyslal do ulice Vacka, který sám proti Vykydalovi tvrdou střelou uspěl – 3:4. Poté měl na kopačce vyrovnání Lébiš, ale nastřelil pouze břevno, a tak trestali domácí, kdy se po autu dostal ve středu pole k míči nehlídaný opět P. Němec a vyslal skákavou střelu, kterou Marek pouze vyrazil a domácí útočník míč pod ním protlačil do sítě. 3:5 – 79.minuta. Poté mohl snížit opět Lébiš, ale v dobré pozici ho Vykydal vychytal. Centry Kyrcze a Reka také v dobrých brejkových únicích adresáty nenašly, a tak Metra platí body za to, že každý týden hraje úplně jiný kádr, a že mnoho hráčů je bez tréninkové průpravy a herní sehranosti.

Příští neděli hraje Metra doma s prvním D.Újezdem B.

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
16. 4. 2022 16:00 Sezóna 2021/2022

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Tatran Mladějov145Výhra
TJ Metra Linhartice, z.s.123Prohra

TJ Metra Linhartice, z.s.

2Prucek Jaroslav Obránce
6Rek Matyas Záložník
8Kryštof Ondřej Obránce
9Andrlík Dušan Záložník
10Kyrcz Radim Záložník
7Skřebský Jaroslav Záložník
11Bubák Aleš Záložník
15Bednář Pavel Záložník
1Marek Jaroslav Brankář
3Dvořáček Radek 13 Útočník
5Vacek Martin Útočník
13Lébiš Bohumil 3 Útočník

Realizační tým: Zdeněk Andrlík
Trenér: Richard Škrabal