Metra Linhartice – TJ Městečko Trnávka

vs vs vs

Report

Derby vyznělo jasně pro Metru!

Metra nastoupila v trochu jiném rozestavení a na hrotu se ukázal zase po půl roce M. Vacek. A hned to bylo znát, protože hned na první brance se podílel. Martin sklepl dlouhý nákop z první na Kryštofa, který míč potáhl mezi obránce Trnávky a poté jej poslal do nohy za obranu M. Rekovi, který kličkou obešel brankáře a poslal Metru do vedení.( 9.minuta) Nedlouho poté Metra přidala další branky. V 19. minutě poslal centr za obranu obránce Radimecký na Kryštofa, který míč uklidil hlavou přesně k tyči. V 25. minutě vymotal obránce na pravém křídle Mlčoch, potáhl míč na vápno, kde jej předal Bednářovi a ten neváhal a levačkou vystřelil přesně k zadní tyči. Před půlí ještě po centru Stárka zahrál obránce Trnávky rukou ve vápně a kapitán Petr Kelo upravil poločasové skóre z penalty na 4:0. Petr tak prolomil neuvěřitelnou sérii Metry pěti neproměněných penalt v řadě!! V poslední minutě se ještě nechal hloupě vyloučit hostující veterán Kolář a oslabil tak své mužstvo, které celou druhou půli hrálo v deseti. Metra tak šla za komfortního vedení 4:0 do kabin spokojena, a to ještě velké příležitosti Stárka a Mlčocha zůstali bez brankového zakončení.

Druhá půle se dohrávala z pohledu Metry v klidu. Pátou branku přidal v 57. minutě po úniku a střele Reka M. Vacek, který odražený míč dorazil do prázdné brány a korunoval tak svůj dobrý výkon. Tři minuty poté se do úniku z levého křídla po pasu Koutníka dostal Bednář a překonal brankáře pošesté (60.minuta). Poté hosté zaznamenali alespoň čestný úspěch a snížili na 6:1. Ke konci utkání ještě těsně minul levou tyč Moravec a Kryštof nastřelil břevno po akci Lébiše. Metra tak v posledním domácím utkání podzimní části alespoň trochu potěšila domácí fans, protože ti si letos mnoho radosti a krásy neužili. Poslední utkání Metra odehraje v sobotu 3.11. v 10:00 hod na hřišti Opatova.