Metra Linhartice – Tatran Mladějov

vs

Report

Druhé domácí utkání dopadlo jako první – Metra neproměnila jasné šance, a tak prohrála. Mladějov byl značně produktivnější a odváží si 3 body.

Hosté se dostali do vedení v 26.minutě – přízemní centr ze strany vyrazil Radimecký pouze před sebe, kde měl útočník Mladějova jednoduchou úlohu..  Srovnat mohl Mlčoch, ale netrefil z velkého vápna odkrytou bránu.. Poté se Kelovi vydařil přímý kop cca z 25 m, ale Vykydal míč vyrazil. Hosté poté přidali druhou branku v 37.minutě a bylo to 0-2. Domácí ke konci poločasu trochu přitlačili a do velké šance se dostal Bednář, ale výborně chytajícího Vykydala nepřekonal, poté opět netrefil prázdnou bránu Mlčoch a až po akci Bubáka se podařilo Filipovi dostat míč do sítě přízemní střelou na zadní tyč (43.minuta). V druhé části hry proběhlo několik střídání, ale ke vstřelení branky to nevedlo. Hned po půli Bednář zatáhl míč po křídle a nahrál pod sebe na Helebranda, který byl ve výborné pozici, ale vystřelil pouze slabě do středu brány. Další podobný únik Bednáře pár minut poté skončil nepřesnou finálkou a tak z toho byl akorát protiútok a do třetice Bednář postupoval po pasu Bubáka sám z křídla na brankáře, ale opět neuspěl.  Po dalším přímém kopu Kela se dostal do velké šance Rek, ale neměl klid na zakončení, a tak Vykydala neohrozil. Závěrečný tlak se nekonal a hosté ještě v 80.minutě po brejku zvýšili své vedení na 1:3.