Metra Linhartice – Radiměř

Metra Linhartice – Radiměř

vs

Report

Prozatím poslední utkání před diváky Metra odehrála se sousedem v tabulce – s Radiměří.

Ta hrála v první půli lépe kombinačně než domácí – především prvních 10-15 minut bylo z pohledu Metry špatných. Metra neměla pohyb a zbytečně se ztrácely i jednoduché míče. Rohové kopy se také nedařily a tak vážná šance nepřišla. Hosté však nic z toho nedokázali potrestat, protože žádnou jasnou šanci si také nevytvořili, a tak nebylo v první půli nic moc k vidění.

Druhá část utkání naopak patřila Metře. Bubákova přízemní střela z velkého vápna byla sice přesná, ale ne důrazná, a tak se brankář stihl položit a míč chytit. Hlavičky Bednáře a Reka po centrech ze stran byly slabé a zakončení Ondříčka ve velké šanci po centru Bednáře mířilo nad bránu. Hosté domácí nemohoucnost trestali. Povedl se jim rychlý brejk, který vyřešili tzv. až do prázdné a v 70. minutě se dostali do vedení. Od 80. minuty bylo utkání napínavé, Kryštof se vysunul na hrot a po centru Kela poslal míč do vápna, kde měli blízko ke gólu Rek a Bubák. Avšak prvně jmenovaný míč netrefil a Aleš míč sice usměrňoval těžkým kopem do sítě, ale brankáři se podařilo střelu tečovat a tak míč dohopsal těsně kolem levé tyče do zámezí. Rohový kop zahrával Stárek a našel hlavu Kryštofa, který tak srovnal na 1:1. Poté bylo k vidění herecké číslo útočníka Radiměře, který však svým pokusem o penaltu rozesmál  i rozhodčího… V posledních minutách ještě měl vidět červenou kartu hostující Dvořáček za podkopnutí zezadu mimo hru – kdy se mstil Škrabalovi za předcházející souboj a bohužel došlo ke zranění Bubáka, kterému při obranném zákroku nasadil soupeř takový šlapák, že se později zjistila zlomenina.

Zkazit odpoledne několika fanouškům dokázal bohužel místní primitiv, a to odpálením dělobuchu přímo na tribuně mezi lidmi…. TJ Metra Linhartice tento idiotský čin odsuzuje a pořadatelé měli co dělat, aby tohoto ještě silně podnapilé člověka vyvedli z areálu – omlouváme se všem fanouškům za nepříjemnosti.

Příští týden Metra jede do Jevíčka, které má zatím výbornou formu.

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
4. 10. 2020 15:00 Sezóna 2020/2021

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.011Remíza
TJ Radiměř011Remíza

TJ Metra Linhartice, z.s.

1Radimecký Filip Brankář
2Prucek Jaroslav 14 Obránce
5Stárek Lukáš Obránce
6Rek Matyas Útočník
7Král Bohdan 4 Záložník
8Kryštof Ondřej Obránce
9Andrlík Dušan Záložník
10Mlčoch Filip 13 Záložník
4Ondříček Ivo 7 Záložník
11Bubák Aleš Záložník
12Kelo Petr Obránce
13Radimecký Michal 10 Útočník
15Bednář Pavel 3 Záložník
3Marek Jaroslav 15 Útočník
14Škrabal Richard 2 Záložník

Realizační tým: Zdeněk Andrlík
Asistent trenéra: Milan Křivánek