Metra Linhartice – Opatov

vs vs vs

Report

Začátek náročného týdne s prohrou.

Metra zaspala začátek a zjednodušila tak hostům situaci. Opatovský útočník prošel z křídla po brankové čáře až do vápna, kde pasem „pod sebe“ našel svého kolegu, který byl trestuhodně osamocen a neměl problém míč poslat pod břevno. Metra se celý poločas srovnávala s tvrdou hrou hostů a s tím, že veškeré její snahy o přečíslení byly ukončeny faulem soupeře, který si nejvíce pomáhal držením za dres, držením obouruč kolem těla apod. Bohužel hlavní rozhodčí měl svá pravidla, a za tyto zákroky, které přerušovaly Linhartické možnosti jít do šance, neuděloval karty, tudíž tento defenzivní způsob hry hosté využívali po celé utkání. Opatovští měli mírnou převahu, kterou ještě zužitkovali před poločasem a zvýšili skóre na 2:0. Metra začala soupeře výrazně přehrávat až posledních cca 25 minut, kdy si začala tvořit šance, ale obrat se již nepovedl. Jedinou branku domácích, tak vstřelil po centru ze strany R. Kubálek ml. V posledních 10.minutách měl ještě šanci Kryštof, ale jeho střelu brankář vyrazil a na dorážku Bednář nedosáhl. A poté po pěkné akci Křivánek nastřelil břevno a dorážku Bednáře vyrazil z brány Opatovský bek.