Metra Linhartice – Opatov

Metra Linhartice – Opatov

vs

Report

Zápas dvou rozdílných poločasů byl k vidění v neděli na Metře.

Metra byla nucena nastoupit do utkání bez kovaného brankáře… který je ještě dnes nezvěstný… :-/ Do brány tak vlezl nuceně Koutník a i sestava oproti minulému utkání naznala vinou nucených absencí změn. Avšak alespoň se ukázali a zahráli si jiní.

Domácí nevstoupili do utkání vůbec dobře.. nervózně.. a dvě nešťastné branky v rychlém sledu za sebou tomu nepřidaly.. Oba góly byly vlastně z ničeho a hosté nemuseli jít štěstíčku moc naproti, protože obě branky si dali domácí napůl sami.. 9. minuta 0-2 pro hosty. To samozřejmě domácími otřáslo, a tak hra byla opravdu špatná.. bez pohybu, bez myšlenky.. Nutno říci, že hosté také nic extra nepředváděli, ale i to jim stačilo.. vedli.. Když opadl úvodní šok, přece jen se vyvedly dvě akce. Nejprve měl příležitost Bednář. Z pravého křídla postupoval nadějně do velkého vápna, ale střela se vešla pouze do pletiva a ne do zařízení. Druhá akce stála za to, kdy po ose Bednář, Vacek -> Rek se Matyas dostal sám před brankáře, ale brejk zakončil pouze střelou do nohou brankáře. Opatov po těchto varováních předvedl také jednu povedenou akci, ale zakončil ji na rozdíl od domácích střelou do sítě. poločas 0-3.

Do druhé půle si domácí hráči vzali z kabiny v první půli bohužel zapomenuté sebevědomí a hned to bylo sakra znát. Celou druhou půli Opatov přehrávali a dostali se do mnoha šancí. Snížení na 1:3 zařídil F. Mlčoch po akci Bubáka a zkušenému naznačení střely Vacka 🙂 , který zmátl obranu i brankáře, a tak mohl Filip poslat míč z velkého vápna hezky k tyči.(55.minuta) Další šance pálil opět Bednář, i když smolně mu i jednou ve skórování zabránilo břevno.. Poté Opatov zvýšil po ojedinělé akci v druhé půli a smolnému zákroku Kela, který vybil útočníka, který pak měl ve vápně po odrazu míče klid na střelu a nedal Koutníkovi šanci.(63.minuta). Další snížení v 73.minutě zařídil dorazem Vacek po Bubákově střele, který prostě ví kde má číhat a následné akce volali ještě po dalším zdramatizování utkání.. bohužel šance Ondříčka, Mlčocha,Vacka a opět Bednáře nevedly k další brance, a tak Metra první vítězství nezaznamenala. Bohužel fotbal se nehraje na šance, ale na branky a těch Metra dostala zbytečně mnoho.

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
15. 8. 2021 17:00 Sezóna 2021/2022

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.022Prohra
TJ Sokol Opatov314Výhra

TJ Metra Linhartice, z.s.

2Prucek Jaroslav Obránce
3Škrabal David 4 Obránce
1Koutník Jan Brankář
6Rek Matyas Záložník
7Helebrand Michal 14 Záložník
9Andrlík Dušan Záložník
4Ondříček Ivo 5 Obránce
11Bubák Aleš Záložník
12Kelo Petr Obránce
14Mlčoch Filip 7 Záložník
15Bednář Pavel Záložník
13Marek Jaroslav 8
5Škrabal Richard 4 Obránce
8Vacek Martin 13 Záložník
10Skřebský Jaroslav Záložník

Trenér: Richard Škrabal