Metra Linhartice – Mladějov na Moravě

vs

Report

Metra před pěknou diváckou návštěvou porazila doma Mladějov.

Metra měla k dispozici vinou zranění a pracovních povinností pouze jedno střídání, a tak aby se Jarda Marek na střídačce sám nebál byl tam s ním vedoucí týmu L. Konečný a předseda Zdeněk A. Trenér byl hrající…v poli v podobě R. Škrabala, který vystřídal J. Žouželku, který v týdnu na vlastní žádost skončil. Tak jako v Loučce byla Metra první poločas výrazně aktivnější směrem dopředu než soupeř a dokázala to přetavit i ve dvě branky. V 6. minutě našel pasem za obranu Bednáře Bubák a Pavel ve skluzu, protože měl míč na dlouhou nohu, propíchl míč kolem brankáře. Další branku vstřelil v minutě 16. Rek. Míč se k němu odrazil po snažení Bednáře a Mlčocha, kdy bek Mladějova míč pouze nasměroval za vlastní obranu, kde si Matyas míč pokryl a z blízka prostřelil brankáře. Metra měla i nadále velké šance především z rychlých protiútoků, které hosté nedokázali bránit, naneštěstí řešení přečíslení nebylo ideální, a tak skóre nenarůstalo. Hosté měli v první půli šanci po střele z úhlu, kterou  však Radimecký kryl, a po hlavičce z blízka se kterou díky její slabé razanci neměl Filip také vážnější problémy.

Do druhé půle poučena Metra z Loučky vstoupila aktivněji, a tak se žádný nátlak hostů nekonal. Jejich snaha byla naštěstí jalová a když v 55. minutě zvýšil z penalty Kryštof na 3:0 po faulu na Bednáře a tomu předcházející pěkné akci Mlčocha, byli hosté od bodů ještě dále. Nejblíže brance byli po střele cca z 20 metrů, které však šla půl metru od tyče. Metra mohla ještě branky přidat, ale něco se nepovedlo, něco chytil brankář hostů a v poslední minutě tradiční pumelice P. Kela z přímého kopu pouze olízla břevno, ale bohužel ze špatné strany. :-/

Příští týden hraje Metra v sobotu v Boršově – 15.30 hod.