Metra Linhartice – Jevíčko

vs vs vs

Report

Po třech prohrách Metra opět zabodovala naplno.

Metra nastoupila v pozměněné sestavě a rozestavění, protože po špatných výsledcích bylo nutné něco udělat. Změna přinesla ovoce. V první půli byli domácí lepší a vypracovali si dvoubrankové vedení. Ve 14. minutě po přihrávce R. Škrabala převzal na straně míč Kryštof, prosmýkl se středem hřiště a vyzval pasem mezi beky T. Kela, který míč uklidil za záda brankáře Jevíčka. Hosté odpověděli slabou hlavičkou po rohovém kopu, kterou v klidu pokryl brankář Koutník. V 35. minutě poslal Andrlík  míč do křídla na Kryštofa, který z první poslal přízemní centr do vápna na nabíhajícího T. Kela a R. Kubálka. Tomáš míč chytře propustil mezi nohama na Radka a ten již v poklidu zavěsil. Metra konec první půle kontrolovala a do kabin se šlo za stavu 2:0.

Do druhé půle vyrukovali hosté s taktikou všechno na vysokého útočníka. Ta jim moc nevycházela a mnoho šancí si nevytvořili, nejvážnější spálil Muller, kdy propadnutý míč nedokázal poslat do sítě a jeho šanci zlikvidoval Koutník. Hostům se podařilo snížit až v 88.minutě po hlavičce po přímém kopu, kdy jinak pozorná obrana za sebou zapomněla Z.Kleina. Domácí mohli v průběhu druhé půle skóre navýšit a uklidnit se tak, ale šance se nepodařilo kvalitně zakončit.

Metra i tak bere 3 body a příští týden jede do Bystrého.