Metra Linhartice – Janov

vs vs vs

Report

Utkání s prvním týmem tabulky začalo dobře, ale špatně skončilo.

Metra vstoupila do utkání dobře a v první půli byla lepším týmem, především do 30.minuty než byl vyloučen hostující hráč byla Metra lepší a hrála dobrý fotbal. To se podařilo zužitkovat i střelecky, když se trefil po rohovém kopu Bednáře na první tyči R. Škrabal. Paradoxně po vyloučení hostujícího hráče se Janov zvedl a Metra upadala. Do půle po chybách brankáře Radimeckého Janovští zápas otočili a v druhé půli přidali další 2 branky. Metra se za stavu 1:1 ještě mohla dostat opět na koně, ale Bednář ve velké šanci trefil pouze tyč. Pro Metru to byl klasický zápas blbec, kdy po dobrém začátku se jakoby ze hřiště vytrácela a výkon hráčů byl podprůměrný a mdlý. Smolařem utkání byl brankář F. Radimecký, který se smolně podepsal pod 3 ze 4 branek hostů. Janovští si výhru za snahu zasloužili.

Příští týden Metra pojede bojovat o body do Cerekvice.