Metra Linhartice – Hradec nad Svitavou

Metra Linhartice – Hradec nad Svitavou

vs

Report

Dvojzápas s Hradcem nad Svitavou začala Metra na domácí půdě a to v duchu celého podzimu – spalování šancí a nevynucené chyby v obraně znamenají 0 bodů.

Hned v 5. minutě, kdy si obránci dávali míč tzv. „dokola“ ztratil zbytečně míč na levé straně Prucek a následně fauloval. Na centr z přímého kopu se ve vápně domácích odrazil pouze jeden hráč a to hostující útočník, který nasměroval míč do sítě. Aby toho nebylo málo po brejku opět z levé strany hřiště přišla přihrávka do malého vápna, kde byla opět laxní obrana a jeden aktivní útočník… 0-2…. (13.minuta) Domácí se po rychlém přídělu v úvodu utkání probudili a začali si také tvořit šance. Bohužel 2x Dvořáček z dobré pozice vystřelil jen přesně na brankáře, následovaný únikem Bednáře ze strany, který však nezakončil.. protože si s sebou v úniku nevzal balón…  Následně Bednář skvěle našel pasem za obranu Skřebského, který konečně dostál svých předností zkušeného hráče a v klidu poslal míč kolem brankáře do sítě. Srovnat mohl před poločasem Rek, který se efektně dostal přes obránce do vápna, ale pak pouze zbrkle a slabě vystřelil.

V druhé půli se kolem 50. – 60. minuty děly věci… nejprve Dvořáček skvěle našel pasem přes dva obránce Bednáře, který sám proti brankáři si míč v klidu zpracoval a nechytatelně zakončil (51.minuta). Hned na to se opět sám před brankáře dostal Bednář, ale tentokráte střílel bohužel zbytečně z první a nastřelil pouze břevno. Silnou desetiminutovku Metry završily dva brejky, které však byly vyřešeny zbrkle a offsidovým postavením.. tudíž špatně… Další snaha o otočení utkání byla spíše planá, a tak si 3 body vzali hosté po dalším přímém kopu a důrazu ve vápně. V poslední minutě ještě přidali z brejku pojišťovací branku. Metra tak sice hrála kombinačněji a na pohled lépe, ale opět obdržela lekci z efektivnosti.

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
31. 10. 2021 14:30 Sezóna 2021/2022

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.112Prohra
TJ Hradec nad Svitavou224Výhra

TJ Metra Linhartice, z.s.

2Prucek Jaroslav Obránce
3Vrána Martin Obránce
1Koutník Jan Brankář
6Rek Matyas 13 Záložník
7Michal Heger 10 Záložník
9Andrlík Dušan Záložník
10Skřebský Jaroslav 7 Záložník
11Bubák Aleš Záložník
12Kelo Petr Obránce
13Mlčoch Filip 6 Záložník
14Cerman Matěj Záložník
15Bednář Pavel Záložník
13Marek Jaroslav
8Dvořáček Radek Útočník

Trenér: Richard Škrabal
Asistent trenéra: Milan Křivánek