Metra Linhartice – Dolní Újezd B

vs

Report

S prvním týmem tabulky Metra překvapivě držela krok celé utkání a zasloužila si i bodovat.

Bohužel obdržení třech branek po standartních situacích a dobrý výkon hostujícího brankáře znamenal pro Metru další prohraný zápas v řadě.

K utkání se konečně sešla trenérovi téměř ideální sestava, i když tréninkový a zápasový deficit je na některých znát. První branku Metra obdržela po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil útočník Mandlík /7.minuta/. Poté se šance střídaly na obou stranách. Napadající Kryštof donutil brankáře hostů k chybě a odražený míč přiklepl Bubákovi, ten ale brankáře hostů z blízka nepřekonal. Hosté měli poté velkou šanci zvýšit své vedení po přízemním centru, který si málem srazil do vlastní sítě Andrlík. Další pokusy hostů obrana vždy nějak zažehnala, a tak se prosadili i domácí. Centr Kyrcze sice obrana hostů odvrátila, ale následnou hezkou akci po ose Cerman, Prucek a zakončující Bednář zastavit nedokázala. /33.minuta/. Nadějný přímý kop poté zahrával Skřebský, ale střela přes zeď výrazněji brankáře neohrozila. Do půle se opět do vedení dostali hosté, a to po standartce ze strany, kdy centr jemně tečoval hlavou újezdský Svoboda a míč lehce propadl za brankovou čáru, kde bohužel nedokázal Houser reagovat. Srovnat mohl v poslední minutě z přímého kopu Kryštof, ale jeho pokus mířící do sítě tečoval obránce újezdu na roh. Z rohu ještě zahrozil hlavou Bednář, ale míč nakonec bohužel letěl nad břevno.

V úvodu druhé půle zachraňoval na brankové čáře Houser proti střele po centru ze strany a odvrátil tak tradičně slabé začátky poločasů Metry a navýšení vedení újezdských. Na druhé straně se mohl prosadit Skřebský, ale střelu ze střední vzdálenosti poslal nad zařízení, stejně tak v nadějném brejku se Bubák ukvapil a střílel mimo tři tyče. Na to reagovali opět hosté a opět po centru a jemné teči skončil míč lacino za Houserovými zády. /63.minuta/. Snížit mohl Bubák po perfektním centru Stárka, ale na první tyči ho zázračně vychytal brankář hostí. V posledních minutách se ještě přes dva obránce na levém křídle prosadil Kryštof, ale následnou střelu na zadní tyč mu vytáhl opět skvěle brankář hostí na tyč.

Metra po nejlepším výkonu za mnoho zápasů bohužel body neobdrží a po výhře Boršova v Morašicích je skoro neřešitelně na posledním místě tabulky. Příští utkání Metra jede k druhému týmu tabulky a to na hřiště Janova. Start v sobotu ve 14:00.