Metra Linhartice – Cerekvice

vs

Report

Podle tabulky utkání 3. s posledním, ale na hřišti žádný rozdíl mezi soupeři nebyl. Domácí byli Cerekvici celé utkání vyrovnaným soupeřem.

Skóre otevřel v 13.minutě Vomáčka, a to po akci kdy – P. Kelo zblokoval střelu hostujícího hráče, míč se ve vápně odrazil k Vránovi, který zazmatkoval a ač byl sám, míč slabě odkopl jen pá metrů za velké vápno, kde měl záložník Cerekvice dost času si střelu připravit a s lehkou tečí míč zapadl do sítě. Vedení hostům dlouho nevydrželo, protože Cerman skvěle potáhl míč středem hřiště a vyslal přihrávkou do brejku Bednáře, který zakončil přízemní střelou na zadní tyč. 14.minuta. Následně měl velkou šanci Kyrcz, kdy mu Bednář prodloužil hlavou dlouhý nákop a Radim se dostal do běžeckého souboje se stoperem Cerekvice a i když tísněn podařilo se mu zakončit, ale brankář hostů byl na svém místě. Hosté nejvíce zahrozili opět tečovanou střelou, kterou Houser vykopl nohou a chvíli poté po rohovém kopu sebral skvěle ze vzduchu míč mířící po hlavičce stopera Cerekvice do vinglu. Domácí měli také své příležitosti, ale často nepřesná finálka zmařila šanci na úspěch a přímý kop Skřebského měl sice dobrý směr, ale malou razanci. Těsně před poločasem se však do rychlé akce dostal hostující kapitán, který se prosadil přes Hegera a následně než ho stihl Kelo zblokovat, vystřelil přesnou křížnou střelou hostům do poločasu vedení – 42.minuta.

V druhé půli se často hra rychleji přelévala ze strany na stranu a v 59. minutě byl po úniku faulován brankářem Bednář. Kryštof penaltu proměnil a srovnal na 2:2. V dalším průběhu utkání měli blíže k vedení domácí. Kdy Kryštof 2x vyslal Bednáře do úniku, ale ten v první šanci z blízka nastřelil pouze brankáře a v druhé přihrál ještě před brankářem Cermanovi, který se z blízka také bohužel nedokázal prosadit. Další nadějné šance opět shořely na špatné finální přihrávce. Hosté neměli mnoho šancí stojících za zmínku, snad jen střelu z přímého kopu, kterou  Houser bezpečně vyrazil, ale v 87. minutě se dostali ke kombinaci na levém křídle, kdy nakonec z chumlu vyletěl centr do vápna, kde se mezi Hegerem a Mlčochem prosadil hlavou opět hostující kapitán.