Metra Linhartice – Boršov

vs

Report

Ztráta dvou bodů zamrzí… Že Metra Boršov za 89.minut k ničemu nepustí čekal asi málokdo… že ji to bude i tak máloco platné už možná někdo čekal….

Celé utkání bylo o tom, zda hráči Metry prolomí střeleckou nemohoucnost a využijí velkou herní převahu.. Hosté se jen bránili a faulovali. V první půli měl první velkou šanci Cerman, ale tísněn obráncem a v plném sprintu míč nedokázal nasměřovat do sítě a přestřelil. Poté se dostal do vápna Rek a osamocen mohl ještě do prázdné předložit Skřebskému, ale bohužel vystřelil na přední tyč, kde brankáře hostů nepřekvapil. Následoval brejk Bednáře ze strany, který byl zastaven jasným penaltovým zákrokem, ale rozhodčí stejného názoru nebyl. Poslední velká šance prvního poločasu byla v provedení Bednáře, kdy po kličkách ve vápně vystřelil levačkou, avšak míč skončil pouze na tyči.

V druhé půli to bylo chvíli bez šancí, až poté opět Bednář po průniku z levého křídla vystřelil, ale brankář míč vytěsnil na břevno. Následovala odpískaná penalta, tentokráte však ne moc správně, protože zákroku hostujícího hráče předcházel faul Kryštofa. Bubák s penaltou naložil „sportovně“ a míč poslal mimo tři tyče… Domácí fans šli už do mdlob. Následoval další brejk Bednáře, tentokráte středem hřiště, ale bohužel bez zakončení, protože míč mu nakonec sebral brankář.. Poté probral fanoušky domácí brankář Houser, kdy ojedinělou střelu soupeře vykopl nohou. Následoval další jasný penaltový zákrok tentokráte na Bubáka, který prošel až před brankáře, ale byl podtržen. Poté se ukázal hostující kapitán, avšak ne fotbalově, protože na půli hřiště surově zezadu skočil Bubákovi na nohu bez jakékoli snahy či šance hrát míč či faulovat fotbalově. Že rozhodčí nevytáhl červenou kartu nechápal nikdo. Když už to vypadalo, že velký tlak a hromadu šancí domácí nepřetaví ani v jediný čestný úspěch dostal se Bednář opět středem hřiště za obranu a sám proti brankáři konečně trefil zařízení a poslal domácí do vedení… bohužel opojný pocit vedení, který Metra za celou dosavadní sezónu nezažila ani minutu, dlouho nevydržel, protože konec utkání domácí hráči nezvládli, protože Bednář zbytečně ztratil míč, který byl jinak i na konci utkání v pevné moci hráčů Metry. Ten se dostal před vápno domácích kde se svalil hostující útočník a po přímém kopu sám postižený srovnal na 1:1.