Metra Linhartice – Borová

vs

Report

Mizérie z podzimu pokračuje, jak v docházce, tak výkonu na hřišti. Metra podlehla Borové na domácím hřišti 0-1.

Klasicky trenér musel těsně před zápasem řešit mnohé absence, a tak se na hřiště postavili vlastně všichni co přišli včetně jeho…  První fázi utkání ovládli hosté, kteří se jevili více rozehraní a aktivnější. Dlouho to netrvalo a rychlý útočník hostů vlétl do vápna a zamířil pod břevno. 0-1 (12.minuta) Postupem času se konečně i domácí probudili, ale střela Bednáře sice měla směr do sítě, ale před čárou zavazel hostující bek. Poté po přiklepnutí Bednáře střílel Kryštof, ale velice slabě. Další pokusy domácích končily tak jako po většinu utkání nepřesnou finální nahrávkou. Několik slibných průniků Reka také k ničemu nevedlo, a tak se do druhé půle šlo za stavu 0-1.

V úvodu druhé půle zaváhal Kryštof a nevyslal do brejku Skřebského, Stejně tak se 2x vedlo Bednářovi, který také nedokázal vyslat spoluhráče do příležitostí, které se nabízely.. Hosté hrozili stále rychlými akcemi a několikráte visela druhá branka ve vzduchu.. Jednou zasáhl na poslední chvíli před prázdnou bránou Heger, po druhé hosté akci nezvládli a vystavili se zbytečně offsidu. Ke konci utkání mohl srovnat Bednář, a to po průniku středem hřiště, ale nakonec mu míč trochu utekl a brankář dobrým vyběhnutím nebezpeční pro hosty zažehnal.