vs vs vs

Report

Do Křenova vinou zranění a absencí z důvodu pracovních povinností Metra jela s pozměněnou sestavou.

Metře vypomohl Ivo Ondříček a Martin Vacek, který prokázal, že nezapomněl trefovat zařízení. A také začal trénovat Filip Mlčoch, tak uvidíme co z toho dále bude.

Metra 3 body vyloženě ubojovala, protože i když měla pasáže, kdy soupeře „mlela“, tak nedokázala vsítit více branek a domácí byli nebezpeční především ze standartních situací. Takže konec utkání byl nervózní a Metra byla ráda, že si nakonec odvezla všechny 3 body.

První branku Metry vsítil po střele R. Kubálka ml. a nepřesvědčivém zákroku brankáře domácích Martin Vacek (31.minuta). Přesně 10.minut poté se po závaru ve vápně domácích opět nejlépe zorientoval Vacek a zvýšil na 2:0 pro Metru. Bohužel Metra si nechala dát branku do šatny, kdy po chybě v obraně se k míči dostal Staňa Bednařík a uklidil jej k zadní tyči.

Metra musí skonsolidovat stavy hráčů a formy, protože ji čeká náročný „anglický týden“ s opravdu zajímavými soupeři.

Nejprve Metra přivítá na svém hřišti na jaře výborně hrající Opatov (neděle 6.5. v 17:00) poté hned v úterý ji čeká výjezd do Cerekvice, kde odehraje semifinále poháru (8.5. úterý od 17:00hod) a následně v sobotu dopoledne zavítá Metra na hřiště lídra z Janova (sobota 12.5. v 10:00 hod). Takže o zajímavá utkání v 19.týdnu nebude nouze!!