Jevíčko – Metra Linhartice

vs

Report

Metra po páté za sebou neprohrála a po třetí za sebou remizovala 1:1, tentokráte v Jevíčku.

Domácí začali se snahou hrát kombinační fotbal, ale terén jejich hřiště k tomu moc přizpůsoben nebyl… Takže tato snaha v dalším průběhu utkání byla spíše nahrazena delšími pasy na útočníky. Domácí měli více ze hry, ale Metra měla také své šance a pozornou obranu spolu s brankářem a nakonec mohla i zvítězit.

V úvodu utkání zaskočil domácí Dvořáček. Domácí profesorsky kombinovali, až se jim to vymstilo.. Radek se dostal po jejich chybě k míči a sám proti brankáři s přehledem skóroval. (7.minuta). Domácí měli více míč na kopačkách, tlačili se dopředu, ale do 100% šance se v první půli nedostali. Za Metru byl po centru Reka blízko k brance Koutník, ale nepodařilo se mu prudký centr umístit mezi tři tyče a po další chybě domácích se do brejku dostal Mlčoch, ale bohužel přestřelil bránu.

V polovině druhé půle domácí tlak vrcholil a Metra odvrátila několik nepříjemných přímých kopů a rohů, až se to jednou nepodařilo… Na zadní tyči se prosadil domácí Muller a srovnal na 1:1 (69. minuta). Brzy po srovnání neměl daleko k zakončení na přední tyči Heger po přihrávce Dvořáčka, ale k úspěchu chybělo několik centimetrů. Domácí poté již neměli vážnou šanci a Metra mohla v nastavení ještě uzmout Jevíčku dokonce všechny body. Nejprve po centru Kela vracel míč do malého vápna hlavou Kryštof na Dvořáčka, ale toho pokryl obránce. Z následného rohu vystřelil ještě na bránu z první Kryštof, ale přestřelil. Ihned poté ukončil rozhodčí utkání a s velkou pravděpodobností i podzimní část okresní soutěže. Další utkání budou probíhat až na jaře..