Hradec nad Svitavou – Metra Linhartice

Hradec nad Svitavou – Metra Linhartice

vs

Report

Z Hradce nad Svitavou veze Metra bodík.

To že to bylo klasicky velmi tvrdé utkání a na hradeckém malém plácku se nám vždy špatně hraje, není třeba ani zdůrazňovat, tady je to standart. Pro info ještě – Hradec je tuto sezónu směsicí hráčů Březové, Kamenné Horky a Hradce.

První půle však mohla rozhodnout o plném bodovém zisku, protože Metra byla lepší a měla utkání pod kontrolou. Hosté hrozili jen snahami o brejky, ale vše bylo včas zažehnáno. Do první šance se dostal Stárek a i když byl v pěkné pozici a již na hranici vápna sám, tak situaci prováhal… míč si dvakrát pokopnul a už nestihl zakončit, protože mu střelu zblokoval vracející se hráč. Poté byl po pěkné akci v jasné brankové šanci Bednář, kdy sám proti brankáři neuspěl a nastřelil jej. Nutno podotknout, že brankář dobrým vyběhnutím Pavlovi ztížil situaci. Brzy po tomto neúspěchu však již svou další šanci Bednář zakončil dobře a po chybě v rozehrávce domácích poslal míč kolem brankáře do sítě. (37.minuta).

Bohužel druhá půle byla jiného ražení. Hráči Metry nedokázali udržet míč na kopačkách na soupeřově polovině a domácím tak dali příležitost něco s utkáním udělat. Kombinace se nedařila a zbytečná zbrklost vedla ke ztrátám míčů. Domácí se prosadili pro ně klasicky, a to ze závaru ve vápně, kdy míč poletoval sem a tam až skončil u levé tyče F. Radimeckého. Ten se pak brzy poté ještě smolně zranil při jednoduchém zákroku a vypadá to na vážné poranění kolene. :-/

Domácí na konci utkání vstřelili ještě jednu branku z podobného závaru, ale naštěstí byl tečující hráč jasně v ofsajdu. Strhnout vedení na stranu Metry mohl ještě kapitán P. Kelo, ale jeho bombu z přímého kopu vyrazil brankář. Odražený míč mohl ještě do sítě dorazit Kryštof, ale přestřelil.

 

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna
15. 8. 2020 17:00 Sezóna 2020/2021

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Hradec nad Svitavou011Remíza
TJ Metra Linhartice, z.s.101Remíza

TJ Metra Linhartice, z.s.

1Radimecký Filip 21 Brankář
3Škrabal David Obránce
4Kalášek Tomáš 16 Obránce
5Stárek Lukáš Záložník
7Bednář Pavel Brankář, Útočník
8Kryštof Ondřej Obránce
9Andrlík Dušan Záložník
10Ondříček Ivo 14 Útočník
12Kelo Petr Obránce
13Radimecký Michal Záložník
14Koutník Jan 10 Záložník
15Bubák Aleš Záložník
16Marek Jaroslav 4 Útočník
21Škrabal Richard 1 Obránce

Trenér: Richard Škrabal