Dlouhá Loučka – Metra Linhartice

vs vs vs

Report

První utkání v nové okresní soutěži odehrála Metra na hřišti Dlouhé Loučky, která minulou sezónu spadla z 1.B třídy.

Na stoperu nastoupil T. Kelo místo bratra Petra, který nebyl k tomuto utkání k dispozici. V bráně pak nastoupil J. Koutník, který nahradil F. Radimeckého, který se dostavil k utkání až o poločase.

Začátek utkání vyšel lépe Loučce a hned ve 2. minutě se málem dostala do vedení, když po centru do vápna tečovaný míč směřující na zadní tyč vytáhl brankář Koutník. Domácí měli několik náznaků šancí, ale nic nedotáhli do konce. Stejně tak později v průběhu první půle měla Metra několik zajímavých šancí, ale většinou zakončující Bednář v koncovce zklamal a netrefil branku. Soupeři se tak rozešli po první půli smírně.

Úvod druhé půle vyšel lépe opět domácím a tentokráte i s koncovkou. Po přímém kopu nechala obrana trestuhodně na zadní tyči samotného Marvána(46.minuta), který si míč i dokonce zpracoval a v poklidu otevřel skóre. T. Kela po zranění vystřídal F. Radimecký a šel k Pavlovi Bednářovi na hrot. Brzy na to domácí zvýšili skóre na 2:0. Metra měla několik náznaků, ale snížit v první části druhého poločasu nedokázala. Následně v 70.minutě přidal 3 branku z pokutového kopu Kolísek a vypadalo to, že je rozhodnuto. Metra se však zvedla a konečně zlepšila koncovku. v 75. minutě vybojoval míč Kalášek, ten se dostal k M. Radimeckému, který jej posunul dopředu na bratra Filipa, ten se štěstím pak posunul na Bednáře, který se řítil sám na brankáře. Zezadu jej však škrtl přes paty domácí stoper a i Metra tak zahrávala pokutový kop. Ten proměnil P. Bednář a snížil tak na 3:1. Metra hru otevřela a domácí měli několik brejků, které však nedotáhli do konce. A tak přišel trest. V 87. minutě vybojoval míč ve středu pole Kryštof, posunul na hrot na Bednáře, ten mu míč vrátil a Kryštof opět nahrál Bednářovi mezi obránci. Bednář ve vápně ještě přistrčil míč F. Radimeckému a ten jej poslal nechytatelně do horního rohu branky. Hned za minutu se k odraženému míči dostal opět Kryštof, který dlouhým pasem našel na velkém vápně F. Radimeckého, ten se snažil přihrát Bednářovi, avšak přihrávku domácí obrana zblokovala, a tak Filip nemeškal a odražený míč po zpracování vypálil na bránu a vyrovnal na konečných 3:3. Pěkné utkání skončilo remízou a Metra tak z venku veze 1 bod. Příští týden hrajeme doma s Radiměří, která si doma poradila s Cerekvicí 2:1.